این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

رشد قیمت بیتکوین به بالای 4000 دلار

رشد قیمت بیتکوین به بالای 4000 دلار
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/05 0 نظر 127 بازدید

رشد قیمت بیتکوین به بالای 4000 دلار : قیمت بیتکوین در دو ماه گذشته در بالاترین حد خود قرار گرفت .

قیمت بیتکوین برای اولین بار در بیش از دو ماه گذشته به دلیل رشد صعودی ارزهای دیجیتال ، بیش از 5 درصد افزایش پیدا کرد .

در ساعت 18:00 به وقت گرینویچ در روز شنبه، بزرگ‌ترین ارز دیجیتالی بازار توسط سرمایه‌گذاری در بازار از 4000 دلار فراتر رفت تا در نهایت بالاترین قیمت خود را از تاریخ 24 دسامبر سال گذشته تجربه کند و به 4،146 دلار برساند . سپس مقدار کمی کاهش پیدا کرد ، اکنون با 4،104 دلار معامله می شود، اما ارقام کنونی هنوز هم نشان‌دهنده افزایش 20 درصدی قابل‌توجه از ابتدای این ماه هستند.

بیتکوین معمولا با بازار ارزهای دیجیتالی وسیع‌تر همراه می‌شود زمانی که قیمت پیشنهادی قوی را انتخاب می‌کند.​ در نتیجه، بسیاری از ارزهای دیجیتالی شناخته ‌شده دیگر قادر به ثبت دستاوردهای قابل‌ توجهی هستند. ارزهایی مانند  NEO، QTUM، و Nem همگی در 24 ساعت گذشته بیش از 9 درصد رشد داشته اند .

در حال حاضر، ناشناخته ترین ارزهای دیجیتالی  از 100 کشور بزرگ جهان، به صورت چشمگیری رشد قیمت ها را آشکار می کنند ، از جمله NEXO و (S4FE (S4F ، که بر اساس داده های Coinmarketcap ، 24 و 78 درصد رشد داشته اند .

سرمایه ‌گذاری در کل بازار ارزهای دیجیتالی در هفت روز گذشته 16 درصد افزایش داشته ‌است تا به بالاترین میزان در طی هشت هفته گذشته ،141 میلیارد دلار برسد. ​همچنین توجه داشته باشید که حجم تجارت هفتگی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر 176 میلیارد دلار است، که بیشتر آن در یک هفته از هفته اول ماه می سال 2018 است، Coinmarketcap اطلاعات بیشتر نشان می‌دهد. ​

 

منبع : coindesk

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...