این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

اجرا دو آپدیت اتریوم در این هفته ، آپدیت های شبکه اتریوم به زودی انجام می شود

اجرا دو آپدیت اتریوم در این هفته ، آپدیت های شبکه اتریوم به زودی انجام می شود
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/06 0 نظر 139 بازدید

با توجه به پیام رسمی اتریوم، دو فورک شبکه اتریوم با نام کنستانتینوپول (Constantinople) و سنت پترزبورگ (St.Petersburg) در این هفته انجام خواهد شد .

با توجه به این بیانیه این آپدیت ها قرار است بر روی بلاک 7.280.000 اتریوم رخ دهد و در تاریخ 28 فوریه (9 اسفند) این بلاک استخراج شود . با توجه به عدم پیش بینی استخراج بلاک ها ، انجام این آپدیت ها 24 تا 48 ساعت قبل یا بعد تاریخ موعد رخ می دهد .

با توجه به بیانیه اتریوم این دو آپدیت جداگانه می باشند و به همین خاطر دو نام مجزا دارند و در یک تاریخ اجرا خواهند شد . به دلیل آسیب پذیری های امنیتی هارد فورک کنستانتینوپول در ژانویه به تاخیر افتاد .

کنستانتینوپول تغییراتی برای این پلتفرم فراهم می کند و همچنین باعث بالا رفتن سختی شبکه (بمب سختی) و کاهش جایزه بلاک اتریوم می شود .

فورک کنستانتینوپول بمب سختی را به مدت 1 سال به تاخیر می اندازد که به آن عصر یخبندان نیز می گویند .

برای فرایند استخراج (Mining) ، کنستانتینوپول خصوصیتی به نام thirdening همراه خواهد داشت. این ویژگی جایزه بلاک را برای هر ماینر از 3 به 2 اتریوم کاهش می دهد.

کنستانتینوپول همچنین ویژگی Create2 را همراه خواهد داشت که ابتدا شایعاتی را به وجود آورد که این ویژگی باعث انجام حمله یا هک بر روی شبکه می شود.

آپدیت دیگر با نام سنت پترزبورگ (St.Petersburg) قرار است تا آپدیت سابق یا پیش نویس صحت اتریوم 1283 را از شبکه آزمایشی اتریوم پاک کند.

 

منبع : Cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...