این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

شرکت Fidelity پلتفرم دارایی‌‌ های دیجیتال خود را آغاز کرد

 شرکت Fidelity  پلتفرم دارایی‌‌ های دیجیتال خود را آغاز کرد
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/20 0 نظر 114 بازدید

پلتفرم فیدلیتی (Fidelity Digital Assets)، غول مالی در بخش ارز دیجیتال است، در حال حاضر با گروهی از مشتریان شروع به کار کرده است. این خبر را شرکت فیدلیتی روز 8 مارس (17 اسفند) اعلام کرد.

 

شرکت فیدلیتی در توییتی نوشت:

ما هم‌اکنون با گروهی از مشتریان واجد شرایط کارمان را آغاز کرده‌ایم و به صورت آهسته آن را ادامه خواهیم داد. راه حل های ما بر روی نیازهای مرتبط با صندوق‌های پوششی، اداره‌های خانوادگی، صندوق‌های بازنشستگی، کمک های مالی و سرمایه‌گذاران نهادی تمرکز دارند.

فیدلیتی پیش از این در اواخر ماه ژانویه اعلام کرده بود که این پلتفرم در حال گذراندن مراحل نهایی آزمایش سرویس دارایی دیجیتال جدیدش است. همچنین این شرکت در اکتبر 2018 اعلام کرده بود، این پلتفرم را برای رسیدگی به استانداردهای بازرگانی و نگهداری نهاد و همچنین الزامات قانونی توسعه داده است.

همچنین به بیانیه منبع ناشناسی در ژانویه سال جاری، فیدلیتی به دنبال راه‌اندازی سرویس نگهداری بیت کوین (BTC) در ماه مارس بوده است.

تام جسوپ، مدیر بخش فیدلیتی دیجیتال، این هفته در گفتگو با CNBC اشاره کرد که شرکت آغاز به کار کرده است اما هنوز بر روی بخش‌های مختلفی از پلتفرم در حال کار هستند.

او همچنین اشاره کرد که تعدادی از کاربران از ماه ژانویه در حال استفاده از پلتفرم بوده‌اند و بقیه مشتریان نیز ممکن است تا ماه سپتامبر برای استفاده از آن در صف انتظار باشند، چرا که به شرایط و موقعیت هر مشتری بستگی خواهد داشت.

جسوپ همچنین اضافه کرد که بازار نزولی سال گذشته بر روی توسعه شرکت تاثیرگذار نبوده است، با این حال او اذعان داشت:

اگر شما صندوق ارز دیجیتالی را در نقاط مرتفع بازار راه‌ انداخته باشید، احتمالاً در حال حاضر از این تصمیم آسیب دیده‌اید.

طبق گفته‌های جسوپ، علاقه نهادی به ارزهای دیجیتال با وجود بازار نزولی، رشد داشته است. او در این باره گفت:

هر چه باشد، آن‌ ها در حال حاضر به همان اندازه که قیمت‌ها ارقام بالاتری بود، علاقه‌مند هستند.

در اطلاعیه ماه فوریه، فیدلیتی اعلام کرد که پایگاه مشتریان خود را با توسعه هر چه بیشتر شرکت، گسترش خواهد داد.

فیدلیتی به صورت فعالی بر روی فناوری‌های جدیدی که می‌تواند به مدل کسب‌وکار در حال تکاملش بهره رساند، سرمایه‌گذاری کرده است. طبق گزارش‌ها، این شرکت سالانه حدود 2.5 میلیارد دلار بر روی فناوری‌های جدیدی مانند بلاک چین و هوش مصنوعی سرمایه گذاری می‌کند.

ابیگیل جانسون، مدیرعامل فیدلیتی، از زمان اعلام استخراج بیت کوین و اتریوم در شرکت در سال 2017، از حامیان جریان ارز دیجیتال بوده است. او همچنین در کنفرانسی در شهر نیویورک اظهار داشت:

من یک معتقد هستم. یکی از معدود افراد از شرکت‌ های بزرگ خدمات مالی که امروز در برابر شما ایستاده و اعتقادش را هنوز بر روی ارزهای دیجیتال از دست نداده است.

 

منبع : cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...