این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

سرانجام هارد فورک های سنت پترزبورگ و کنستانتینوپول اتریوم با موفقیت اعمال شدند

سرانجام هارد فورک های سنت پترزبورگ و کنستانتینوپول اتریوم با موفقیت اعمال شدند
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/11 0 نظر 105 بازدید

اتریوم دومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار با موفقیت هارد فورک کنستانتینوپول را در تاریخ 28 فوریه (9 اسفند) بر روی بلاک 7,280,000 اجرا کرد.

این هارد فورک، بروزرسانی بزرگی برای بلاک چین اتریوم بود که بهبودهایی در ساختار کارمزدها و راندمان شبکه ایجاد می کند و همچنین راهکارهای مقیاس پذیری نظیر تراکنش های خارج از زنجیره را به ارمغان می آورد.

این بروز رسانی برای انتقال از اتریوم به اتریوم 2.0 ضروری است و باعث بهتر و سریعتر شدن آن می شود.

بروز رسانی شبکه سنت پترزبورگ و کنستانتینوپول

علاوه بر بروز رسانی کنستانتینوپول، شبکه اصلی اتریوم شاهد بروزرسانی دیگری با نام سنت پترزبورگ بود که پس از به تاخیر افتادن هارد فورک کنستانتینوپول و پیدا شدن آسیب پذیری امنیتی در پروپوزال بهبود اتریوم 1283 معرفی شد.

تنها هدف بروز رسانی سنت پترزبورگ این بود که پروپوزال بهبود اتریوم 1283 را پاک کند. همه چیز طبق برنامه ریزی پیش رفت و این آپدیت ها در حال حاضر بر روی شبکه اصلی اتریوم می باشند.

آیا تمام کاربران اتریوم این بروز رسانی ها را پذیرفته اند؟

اگرچه این بروز رسانی ها موفق بودند، با این حال اطلاعات سایت Ethernodes.org نشان می‌دهد که تمام کاربران اتریوم این بروز رسانی ها را نپذیرفته اند. برای مثال، فقط 28.2 درصد کلاینت های گث (Geth) و پریتی (Parity)، نسخه های سازگار با کنستانتینوپول اتریوم را اجرا می‌کنند. با این حال جای نگرانی نیست، زیرا این بروز رسانی هنوز بسیار جدید است و کلاینت ها و کاربران اتریوم محتاط می ‌باشند تا از هرگونه باگ در این بروزرسانی اجتناب کنند.

در مجموع موفقیت بروز رسانی کنستانتینوپول اتریوم، باری از دوش بسیاری از افراد برداشت زیرا پیش بینی می‌شد که این هارد فورک مجددا به تاخیر بیافتد. قابل ذکر است که بروز رسانی کنستانتینوپول قبل از این دوبار به تاخیر افتاده بود.

اگرچه این به روز رسانی ها موفقیت آمیز بودند، با این حال قیمت اتریوم به این بروز رسانی ها واکنش نشان نداد و حدود 136 الی 137 دلار ثابت ماند.

 

منبع :  investinblockchain

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...