این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

طراحی اولین کیف پول سخت درون شکاف سیم کارت

طراحی اولین کیف پول سخت درون شکاف سیم کارت
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/17 0 نظر 175 بازدید

استارتاپ (valutTel) ، اولین کیف پول سخت افزاری را که درون شکاف سیم کارت گوشی قرار میگیرد طراحی کرد .

استارتاپ (valutTel) اولین کیف پول سخت افزاری را که درون شکاف سیم کارت گوشی قرار میگیرد طراحی کرد . ایزام دنیل (مدیر عامل استارتاپ والت تل ) میگوید:

فناوریه طراحی شده برای این محصول به منظور ذخیره امن ارز های دیجیتال بروی گوشی تلفن همراه اولین از نوع خود است که تمایزی آشکار با سایر محصولات موجود در بازار دارد . 

این قطعه سخت افزاری در یکی از شکاف های سیم کارت در گوشی های دو سیم کارته اندرویدی قرار میگیرد همچنین کاربران آیفون نیز میتوانند با استفاده از یک دانگل از آن استفاده کنند .

این کیف پول سخت افزاری در حال حاضر به صورت پیش فروش عرضه میشود بسته اندرویدی این محصول با قیمت 60 دلار و بسته ویژه آیفون آن نیز به قیمت 75 دلار برای پیش فروش عرضه شده است . این محصول فعلا در ایالات متحده عرضه شده و به زودی در برخی کشور های اروپایی نظیر عرضه خواهد شد .

استارتاپ والت تل همچنین از اخرین استاندارد های بیت کوین نظیر بیآی پی 39(BIP 39) و نیز بیآپی 44(BIp 44) استفاده میکند . کاربران میتوانند از محتوای کیف پول خود بر روی کارت های ولت تل نسخه پشتیبان تهیه کنند .

این نوآوری در واقع شبیح یک اپلیکیشن و نیز نیز کارت اینتلچیپ (intellchip) است که میتواند کلید های خصوصی ارز دیجیتال کاربران را بر روی گوشی ذخیره کند استفاده از احراض هویت بیومتریک و نیز برخورداری از رمزنگاری پیشرفته از جمله مزایای امنیتی این سخت افزار است که نوید حفاظت از کلید های خصوصی کاربر را میدهد .

قابلیت بیو متریک این امکان را میدهد که فقط صاحب گوشی بتواند به کلید های خصوصی دسترسی داشته باشد در توضیحات ارائه شده در والت تل در این خصوص میخوانیم : علاوه بر این امکان ندارد که یک تروجان و یا نرم افزار جاسوسی بتواند با ظبط  تصاویر نمایشگر به اطلاعات روی این کیف پول سخت افزاری دسترسی پیدا کند.

اینتل چیپ از استاندارد پیشرفته رمز نگاری موسوم به ای ای اس 512 (AES 512) برای ذخیره امن دادها بهره میبرد . محدودیت دسترسی افراد به کیف پول و نیز امکان تعریف قفل جغرافیایی که برای محدودیت در دسترس در برخی مناطق جغرافیایی خاص کابرد دارد از دیگر مزایای این کیف پول سخت افزاری جدید است .

منبع : coindesk

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...