این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

جد مک کالب : پروژه هایی مثل ترون (TRON) آشغال هستند!

جد مک کالب : پروژه هایی مثل ترون (TRON) آشغال هستند!
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/25 0 نظر 131 بازدید

جد مک کالب موسس ریپل و استلار اظهار داشت که ترون زباله ایی بیش نیست . مک کالب که به دلیل اختلاف عقیده با هیت مدیره ریپل از این تیم جدا شد تا استلار را به وجود آورد .

جد مک کالب موسس ریپل و استلار اظهار داشت که ترون زباله ایی بیش نیست . مک کالب که به دلیل اختلاف عقیده با هیت مدیره ریپل از این تیم جدا شد تا استلار را به وجود آورد .

وی به خبر گذاری یاهو فایننس متذکر شد که بازار در سطح خوبی قرار دارد هر چند در طول سال 2018 با برخی مشکلات رو به رو شده است . هنگامی که از مک کالب در گفتو گو تلفنی در باره نکته یا نتیجه ایی که از فضای رمز ارز ها به جز قیمت های آن باید به خاطر سپرد سوال شد وی پاسخ داد تماشای سرمایه ایی که در پروژه های مختلف بازار تزریق شده جنون آمیز است .

وی همچنین افزود که کاهش حجم بازار و قیمت توکن ها سبب تثبیت وضعیت شده است یکی از پیامد های خوب آرام شدن بازار که هنوز به عقیده من یک بازار نزولی نیست کم شدن پروژه ها بی خود است . 90 درصد این پروژه ها مزخرف هستند من به آینده و تغییر این وضعیت امیدوارم پروژه هایی مثل ترون آشغال هستند اما مردم میلیون ها دلار پول در آن میریزند این پروژه ها هیچ وقت از لحاظ فنی یک امر شدنی نیست .

با توجه به این واقعیت که ترون در توسعه و استفاده از قراردادهای هوشمند بهتر از اتریوم عمل کرده بطوریکه کمتر کسی انتظار آن را یک سال پیش داشت مک کالب پروژه ایی جالبی را برای تیکه پراکنی انتخاب کرد .

استلار هنوز مانند پلتفرم های توسعه قراردادهای هوشمند ترون و اتریوم فعالیتی در این باره نداشته است . مک کالب توضیح بیشتری درباره اینکه چرا ترون پروژه ای مزخرف است ارائه نداد . جاستین سان سازنده ترون نیز در ویدیویی اظهار داشت که میخواهد توسعه دهندگان را از پلتفرم هایی نظیر اتریوم و ایاس نجات دهد .

آیا مردم در باره استلار اطلاعاتی دارند ؟

مک کالب پاسخ داد : فکر نمیکنم آن ها چیزی در این باره بدانند ما در بازار یابی استلار و اطلاع رسانی به دنیا درباره اینکه این پلتفرم چیست ، ضعیف عمل کردیم به عقیده من آن ها تصور مبهمی در باره این که پلتفرم استلار تنها برای امور پرداختی است دارند و اطلاعی از جزئیات و قدرت واقعی آن ندارند . ما امید واریم این ایراد در سال 2019 برطرف کنیم اما به هرحال این روندی است که باید طی شود .

تحقیقات نشان میدهد که بسیاری از مردم دانش اندکی در باره بیت کوین یا بلاک چین دارند که با این شرایط کار برای استلار سخت تر نیز میشود . بسیاری به راه حل هایی که بلاکچین در بانکداری ارائه میدهد علاقه ایی ندارند در نهایت مردم مدل همتا به همتا را برای امور پرداختی انتخاب خواهند کرد تا انجام آن خارج از استاندارد های تعریف شده توسط دلار آمریکایی باشد . با این حال بازار هنوز در ابتدای راه خود قرار دارد و مراحل اولیه توسعه خود را سپری میکند .

منبع : ccn

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...