این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

مسابقه شهر هوشمند توسط بنیاد آیوتا (IOTA)

مسابقه شهر هوشمند توسط بنیاد آیوتا (IOTA)
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/18 0 نظر 117 بازدید

مسابقه شهر هوشمند Hackathon برای چندمین سال پیاپی توسط بنیاد آیوتا (IOTA) با حمایت گروه فرانسوی خودروسازی رنو در سال 2019 برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان از فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) به منظور توسعه حمل و نقل موثرتر، شبکه ها انرژی و ساختمان ها استفاده خواهند کرد. همچنین در این مسابقه با استفاده از فناوری های جدید اقدام به حل مشکلات درون شهری می کنند.

مسابقه Hackathon بر اساس سیستم Tangle IOTA است که شرکت کنندگان باید فناوری های اینترنت اشیا (Iot)، دستگاه به دستگاه (M2M) و مفاهیم مبتنی بر داده را برای محیط شهر هوشمند توسعه دهند. شروع مسابقه در 6 آپریل است که تا 13 آپریل ادامه خواهد داشت.

تصور کنید چه می شد اگر وسایل نقلیه به طور مستقل و خودمختار، مانند اتومبیل ها، لیفتراک ها، کامیون ها و یا هر ماشین صنعتی دیگر می توانستند برای انرژی مورد نیاز خود، سوخت خود، تعمیر و نگهداری و بیمه خود امکان پرداخت را داشته باشند. تراکنش های ماشین به ماشین (M2M) به تکنولوژی جدیدی اطلاق می شود که بنیاد آیوتا در تلاش است تا راهکارهای کاربردی برای این نوع از تراکنش ها بیابد.

علاوه بر این در یک اقتصاد مشترک، وسایل نقلیه (یا ماشین آلات صنعتی) می توانستند با اجاره خود به ماشین های دیگر و با پرداخت هزینه های ماشین آلات بر اساس استفاده، پول و درآمد کسب کنند.

 

منبع : Cointelegraph 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...