این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

از این پس پشتوانه دلاری استیبل کوین (trueUSD) را بصورت آنی مشاهده کنید .

از این پس پشتوانه دلاری استیبل کوین (trueUSD) را بصورت آنی مشاهده کنید .
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/18 0 نظر 141 بازدید

ترو یو اس دی میتواند استاندارد جدیدی را در زمینه افزایش شفافیت در عملکرد رمز ارز های با ثبات با خود به همراه داشته باشد .

مشتریان تراست توکن (trust token) میتوانند میزان پشتوانه دلاری استیبل کوین منتشر شده ازسوی این مجموعه یعنی ترو یو اس دی (trueUSD) را به شکل آنی مشاهده کنند . این شرکت که در سانفرانسیسکو مستقر است و با همکاری موسسه حسابداری آرمانینو (Armanino) داشبوردی را تهیه کرده که کاربران به کمک آن میتوانند میزان گردش این توکن و نیز پشتوانه ارزی آن را مشاهده کنند و حساب هایی که دلارهای پشتوانه استیبل کوین ترو یو اس دی در آن قرار دارد به این سامانه جدید متصل شده است . 

همچنین اطلاعات مربوط به گره های شبکه اتریوم برای نمایش مقدار توکن موجود در این شبکه نیز به این سامانه وصل میشود . این سامانه میتواند به افزایش قابل توجه شفافیت برای ترو یو اس دی انجام شود .

در واقع اقدام ترو یو اس دی میتواند استاندارد جدیدی را در زمینه افزایش شفافیت در عملکرد رمز ارز های با ثبات با خود به همراه داشته باشد . گفتنی است رویه جاری استیبل کوین ها به این صورت است که گزارش های به صورت ماهانه از عملکرد آن ها ارائه میشود .

رافائل کاسمن بنیانگذار تراست توکن میگوید :" این پروژه نه تنها استاندارد جدیدی برای استیبل کوین ها خواهد بود بلکه معیار نوینی برای همه دارایی های توکنیزه شده در آینده نیز به شمار میرود .

بر اساس خبر منتشر شده در رسانه ها این داشبورد قرار است اوایل ماه آوریل 2019 به صورت رسمی منتشر شود . همچنین هر کسی میتواند از طریق وب سایت شرکت تراست توکن اعلام کرده که حداقل حجم خرید یا فروش ترایو اس دی را به هزار دلار کاهش داده است به این ترتیب کاربران در یک فرایند کوتاه و یک مرحله ای میتوانند توکن های خود را از یک کیف پول به شماره حسابی مشخص انتقال دهد .

همچنین لازم به ذکر است ترو یو اس دی اولین رمز ارز با ثباتی نیست که دست به راه اندازی چنین پروژه ایی زده است .در اواخر سال 2018 میلادی اعلام شد موجودی پشتوانه استیبل یو اس دی از طریق یک رابط ویژه قابل مشاهده است .

چندی پیش شبکه بلومبرگ اعلام کرد که ادعا های تتر درباره پشتوانه دلاری این توکن واقعیت دارد و تردیدی در آن وجود ندارد مساله شفافیت پشتوانه استیبل کوین ها موضوعی جدی است که با ابهامات درباره ادعا های تتر مورد توجه کارشناسان و رسانه ها قرار گرفته است .

استیبل کوین ها (رمزارز با ثبات ) بر خلاف بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال تقریبا نوسانات خیلی کمی دارند و قیمت آن ها برابر با قیمت هر واحد پول رسمی تعیین شده است . 

منبع : coindesk 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...