بهترین صرافی های غیر متمرکز که برای ترید پیشنهاد می شوند

در مقاله های قبلی مثل <<صرافی غیر متمرکز چیست و چگونه کارمی کند؟>>، راجع به صرافی DEX اطلاعات بیشتری به دست آوردیم.در این بخش می خواهیم راجع به بهترین صرافی های غیرمتمرکز که برای ترید بهترین گزینه هستند ، صحبت کنیم. در معاملات غیر متمکزفقط باید کیف پول خود را متصل کنید. این کیف پول ها به صورت نرم افزاری هستند .پس از اتصال کیف پول،به صورت مستقیم می توان معاملات را انجام داد. این کار باعث می شود که معاملات به صورت امن،خصوصی و سریع انجام شوند و دیگر لازم نیست برای ثبت حساب کاربری فرایند های طولانی را طی کنید .تا اخر این مقاله با ارزوب همراه باشید. احراز هویت بایننسbest-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-1

صرافی غیرمتمرکز Bit2me|کاربر پسند پیشرفته!

بیت تومی یکی از صرافی های غیر متمرکز است که رابط کاربری کاربرپسند پیشرفته دارد.این صرافی به کاربران اجازه می دهد با گستره وسیعی از ارز ها کار کنند. این پلتفرم از توکن های ERC20 پشتیبانی می کند.سیگنال فارکسbest-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-2

استفاده از این توکن ها در این مراکز بسیار ساده و آسان است زیرا نیازی به ثبت نام و ثبت حساب کاربری نیست. در Bit2me، کلید خصوصی و مدیریت وجه در دست کاربر است .به همین دلیل ویژگی امنیت و حفاظت در این صرافی بالا می رود.خرید اکانت تریدینگ ویو

یونی سواپ|واگذاری کنترل حاکمیت به کاربر

یونی سواپ باعث شد، با قرارداد های هوشمند که امکان معامله بدون واسطه را فراهم می کند،این مبادلات به صورت همتا به همتا و غیر متمرکز باشد. رابط کاربری uni swap ، یکی از بهترین ویژگی های این مرکز است.مقاله آی پی ثابت بایننسbest-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-3

شما می توانید یونی سواپ خود را سریعا سریعا به کیف پول متامسک وصل کنید و ترید را شروع کنید. هدف کلی یونی سواپ این است که کنترل حاکمیت صرافی را به کاربر واگذار کند.

سوشی سواپ|Sushi swap

سوشی سواپ شباهت زیادی به یونی سواپ دارد زیرا یکی از زیر مجموعه های یونی سواپ است .در این صرافی ، توزیع پاداش ها یا سود سهامداران طوری تنظیم می شود که افرادی که سهم کمتری دارند،بتوانند پاداش خوبی از آن خود کنند.سیگنال ارز دیجیتال
best-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-4

در رابطه با با رابط کاربری باید گفت که، نسبت به یونی سواپ ، این مرکز خیلی معروف تر است ولی همچنان انجام دادن ترید در یونی سواپ راحت تر است. انگار این صرافی یک نسخه کپی از uni swap است . در این مرکز، از Sushi به عنوان یک توکن یاد می شود که به کاربران داده می شود.

پنکیک سواپ|فضایی به شیرینی پنکیک

در بین این همه صرافی ، سرگرم کننده ترین فضا را پنکیک سواپ دارد .فضای این پلتفرم به گونه ای طراحی شده که جذاب و عجیب به نظر می رسد.

best-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-5

در بین طراحی های عجیب، گزینه های آشنایی مثل شرطبندی، قرعه کشی و فارمینگ مشاهده می شود.

هانی سواپ|ارائه راهی برای درآمد زایی !

ساختار هانی سواپ مشابه با یونی سواپ است که تغییراتی در ساختار جفت های معاملاتی xDai به وجود آمده.
best-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-8

این صرافی راهی برای درامد زایی با روشی برای انتقال توکن های ERC-20 به شبکه xDai ارائه می دهد و این قابلیت را برای شما فراهم می کند که فیات خود را با xDai مبادله کنید.

وان اینچ|”۱

پلتفرم وان اینچ، از پروتکل های نقدینگی استفاده می کند که معاملات را ساده تر می کند.
best-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-6

همچنین این پلتفرم ، روی اسمارت چین اتریوم و بیت کوین کار می کند و امکانات معاملاتی زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

اوپن اوشن بستر صرافی های غیر متمرکز

اوپن اوشن، بستری است که چندین صرافی ارز دیجیتال غیر متمرکز را دور هم جمع کرده است. مثل سوشی سواپ و هانی سواپ که از بهترین ها هستند. سعی این صرافی بر این است که ، بهترین قیمت دارایی منتخب شما را از بین برنامه هایی که وجود دارد،ارائه بدهد.
best-decentralized-exchanges-for-trading-finpic-7

این برنامه، در قالب نسخه Pro هم ارائه می شود که امکان استفاده از ابزار های معاملاتی مثل نمودار های کندل،تنظیمات سود و ضرر و سفارشات محدود را فراهم می کند.

حرف آخر

صرافی های غیر متمرکز زیادی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد .در این مقاله بهترین صرافی هایی که برای ترید پیشنهاد می شوند،به نمایش گذاشته شده. توجه داشته باشید، قبل از شروع کار با صرافی هایی که از نوع غیر متمرکز یا DEX هستند،مزایا و معایب آن را برسی کنید.شما می توانید برای آشنایی با این موضوع ، مقاله << مزایا و معایب صرافی غیر متمرکز>> را مطالعه کنید.ممنونیم که تا انتهای مقاله با ارزوب همراه بودید.