مقدمه

روش های زیادی برای هک اکسچنج های آنلاین خارجی وجود دارد؛پس باید برای ایمن کردن و بالا بردن سطح امنیت احراز هویت دو مرحله را فعال کرد. مقاله آی پی ثابت بایننس

۲FA چیست؟

تایید دو مرحله ای یا ۲FA به منظور حفاظت از اکانت کاربری با دو عامل و به قصد ایجاد امنیت بیشتر برای حساب است.برای فعالسازی این روش سه راه وجود دارد:
۱.استفاده از رمز عبور که در سیستم ذخیره میباشد. خرید اکانت تریدینگ ویو
۲.کد یکبار مصرفی که تعیین کند شما قصد وارد شدن به اکانت را دارید، نه شخص دیگری. این رمز یکبار مصرف از پسورد تعیین شده جدا میباشد و به صورت ارسال پیامک یا ایمیل انجام خواهد شد.
فعالسازی تایید هویت دو عاملی در Binance به این صورت است که کاربر بعد از تایپ جیمیل (نام کاربری) و پسورد باید در مرحله بعد کد یکبار مصرف را وارد نمایید.
۳.فعالسازی اثر انگشت برای هر بار وارد شدن به اکانت.
برای اینکه اطلاعات توسط ۲FA به درستی حفاظت شود؛ این صرافی قبل از اجازه دسترسی روش های مختلفی برای تایید هویت دو عاملی را ارائه میدهد.
۱.کلید امنیتی (YubiKey)
۲.استفاده از برنامه بایننس (Authenticator Binance) یا اپیکیشن گوگل (Google Authenticator)آموزش ساخت اکانت رایگان پرمیوم تریدینگ ویو
۳.ارسال ایمیل یا پیامک
در ادامه نحوه فعالسازی و استفاده از گوگل اتنتیکیتور و SMS را برای شما نشان خواهیم داد. احراز هویت بایننس

احراز هویت پیامکی

در هنگام افتتاح حساب بایننس علاوه برا ایمیل باید شماره موبایل خود را نیز وارد کنید. سپس برای هر بار درخواست ورود یک پیامک مدت دار که حاوی کد ۶ رقمی است برایتان ارسال و بعد تایپ میتوانید وارد حساب خود شوید.
الف:ابتدا وارد اکانت شده و به قسمت داشبورد بروید. سپس گزینه Activate in SMS Authentication را کلیک نمایید. سیگنال فارکس
فعالسازی احراز هویت دو عاملی بایننسب:در این مرحله ابتدا شماره موبایل خود را وارد و سپس روی Send SMS کلیک کنید.
تایید هویت دو عاملی بایننسپ:پیامکی برای شما ارسال میشود. کد تایید را در فیلد مربوطه جایگذاری نمایید.
تایید هویت پیامکی صرافی بایننسبا انجام درست تمام مراحل بالا احراز هویت پیامکی اکانت Binance فعال میشود.سیگنال ارز دیجیتال

تایید هویت گوگل

بعد از دانلود و راه اندازی Google Authentication یک گذرواژه پشتیبان برای شما نمایش میدهد که حتما این عبارت را در جایی ذخیره کنید. سپس برنامه یک رمز عبور یکبار مصرف (OTP) را برای شما ایجاد میکند که برای هر بار لاگین کردن باید این کد را ارائه کنید.
ابتدا برای شروع داخل داشبور شده و روی گزینه گوگل اتنتیکتور بروید، سپس گزینه Enable را انتخاب نمایید.
2FA بایننساگر نرم افزار را نداشته باشید میتوانید با توجه به سیستم عامل موبایل خود آن را دانلود و نصب کنید.
احراز هویت دو عاملی بایننسدر مرحله بعد کد QRرا با برنامه اسکن کنید. اگر دسترسی به دوربین گوشی نداشتید، میتوانید با تایپ کلید واژه موجود در زیر کد این مرحله را انجام دهید.
فعالسازی 2FA در صرافی بایننسبعد از اسکن رمز نمایش داده شده را در فیلد مربوطه وارد و احراز هویت دو عاملی حساب را تایید نمایید.پشتیبانی صرافی هات بیت