آموزش ساخت کیف پول در صرافی غیر متمرکز بایننس

فهرست مطالب

ایجاد ولت در Binance DEX

پلتفرم دکس بر خلاف صرافی اصلی بایننس غیر متمرکز میباشد؛ و نمیتوان سکه های دیجیتال را بین حساب ها جا به جا کرد، زیرا بعد از اتمام ترید تمام دارایی ها درون یک محفظه یا منبع قرار میگیرند. در ادامه به نحوه ساخت کیف پول بایننس دکس (غیر متمرکز) میپردازیم. ابتدا به صفحه Binance DEX رفته و روی گزینه Create Wallet ضربه بزنید. بعد آن پلتفرم از شما درخواست میکند که آموزش ساخت ولت را از سایت اصلی بایننس مشاهد نمایید. نکته:کاربران برای فعالیت در این بستر باید به این نکته توجه کنند، که مدیریت سرمایه خود را بر عهده بگیرند و در صورتی که پسورد یا عبارت کلیدی خود را فراموش کنند؛ صرافی هیچ مسولیتی در قبال بازیابی آن ندارد.ایجاد ولت در Binance DEXبعد از ساخت ولت ابتدا باید موارد زیر را در جایی یاداشت نمایید:

فایل حاوی Keystore:

این فایل حاوی اطلاعاتی نظیر پسورد ورود، آدرس کیف پول و.. است، که توسط پوشه رمز عبور محافظت میشود. این روش تنها راه برای دسترسی به ولت شما در مواقعی که نمیتوانید به سیستم یا دستگاه سخت افزاری دسترسی داشته باشید.

کلمات حافظه (Mnemonic Phrase):

یک کلمه بر اساس لیست BIP39 بوجود میاید و میتوان از آن برای ورود به کیف پول استفاده کرد. نکته:استفاده از این راه تنها برای پشتیان گیری توصیه میشود.

کلید خصوصی (Private Key):

یکی دیگر از راه های ورود به ولت استفاده از Private Key است. اما پیشنهاد میشود از آن به طور مداوم استفاده نکنید. برای ایجاد فایل Keystore ابتدا باید یک پسورد برای ورود به آن ثبت نمایید. سپس وقتی وارد اکانت خود در بایننس دکس میتوانید از این گذروژه برای رمز عبور و دسترسی به Wallet خود از آن استفاده کنید. در آخر بعد از تایپ پسورد گزینه Download Keystore File را انتخاب نمایید.آموزش ساخت کیف پول در صرافی غیر متمرکز بایننس در این مرحله باید عبارت حافظه یا Mnemonic Phrase را ایجاد کنید. سپس روی دکمه Continue بزنید و به صفحه بعدی بروید. با انتخاب گزینه View my Private Key میتوانید گذرواژه خود را مشاهد و آن را در جایی یاداشت نمایید.راهنمای ایجاد کیف پول در صرافی غیر متمرکز بایننس با انجام درست تمام مراحل کیف پول صرافی غیر متمرکز شما در پلتفرم بایننس ایجاد و از این لحظه به بعد میتوانید از آن استفاده کنید.ساخت کیف پول در Binance DEX

چند نکته برای ذخیر کردن private key:

۱.در دستگاه های الکترونیکی مثل کامپیوتر یا تلفن همراه برای ذخیره کردن استفاده نکنید. ۲.هرگز کلید واژه خود را چاپ نکنید، زیرا تمام دستگاه های پرینتر هر چیزی را که چاپ میکنند در حافظه خود ذخیره مینمایند. توصیه ما برای امنیت بالا نوشتن در دفترچه یاداشت با خودکار یا قلم است. ۳.به هیچ عنوان برگه حاوی کلید خصوصی خود به دنبال نداشته باشید. پیشنهاد میشود آن را در جعبه امن مثل گاوصندق نگهداری نمایید.
تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای ارزوب همیشه به دنبال ایجاد آموزش های مفید و ترفندهای کاربردی در حوزه بازارهای مالی است. با ما همراه باشید...

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای ارزوب همیشه به دنبال ایجاد آموزش های مفید و ترفندهای کاربردی در حوزه بازارهای مالی است. با ما همراه باشید.

اشتراک گذاری این مطلب :

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدهید.

/5

اشتراک گذاری این مطلب :

از ۱ تا ۵ امتیاز بدهید.

/5

گلچین خدمات ارز وب

شاید به مقالات زیر علاقه مند باشید.

نظر شما نسبت به این مقاله چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب