قوانین احراز هویت بایننس

قوانین جدید احراز هویت بایننس برای ایرانیان

اگر مفید بود به اشتراک بگذارید

قانون جدید احراز هویت بایننس

کاربران این صرافی در سراسر جهان و ایران از تاریخ مرداد ۱۴۰۰ ملزم به رعایت قانون جدید بایننس برای احراز هویت بر مبنای KYC (مخفف سه کلمه انگلیسی مشتری خود را بشناس یعنی احراز هویت) هستند. این قانون امنیت تراکنش‌ های مالی کاربران را در برابر جرائم مالی مرتبط با پولشویی تضمین می‌کند. تمامی کاربران این EXCHANGE ملزم به وریفای حساب خود هستند و باید حساب خود را پس از ثبت‌ نام اولیه به سطوح بالاتر ارتقا دهند. روند اولیه تایید مدارک شناسایی بعد از ۱ روز و تایید نهایی نیز پس از ۲۰ روز کاری انجام خواهد شد. کاربرانی که حساب خود را وریفای نکنند، امکانات تبادل ارزی محدود ( ۰۶/۰ تا ۲ بیت ‌کوین در روز) را در این صرافی خواهند داشت. پس از ابلاغ این قانون جدید مطابق معمول ایرانیان به علت وجود تحریم‌ها و عدم اجرای قوانین FATF دچار مشکلات جدی در این زمینه شدند زیرا با داشتن تابعیت ایرانی مجاز به وریفای حساب خود در این صرافی نبودند؛ به همین خاطر به‌ دنبال استفاده از کارت شهروندی، پاسپورت و یا کارت شناسایی کشورهای موردتایید برای دورزدن این قوانین بودند. پس از وضع قوانین این صرافی مراحل احراز هویت خود را در سه سطح معرفی کرد.
قانون احراز هویت بایننس

سطوح KYC در صرافی بایننس

KYC دارای سه سطح پایه، Basic و Advanced است. کاربران این سه سطح براساس میزان ارتقای حساب خود امکانات متفاوتی در میزان تبادلات ارزی از بسیار کم تا نامحدود دارند. لازم به یادآوری‌ است که شما از طریق آی‌پی های ایرانی مجاز به احراز هویت نیستید و تنها از طریق IP ها ثابت خارجی و یا VPS کشورهای مورد تایید می‌‌توانید اقدام به وریفای بایننس خود کنید.
۱: احراز هویت پایه بایننس:
در گذشته شما با وارد کردن اطلاعات شخصی خود می‌توانستید در این صرافی شروع به معامله کنید. به این مرحله از وریفای، احراز هویت پایه بایننس میگویند.
۲: احراز هویت در بایننس بیسیک:
بعد از اینکه تایید هویت برای همه اجباری شد به جز اطلاعات شخصی افراد باید مدارک شناسایی خود را که شامل گواهینامه یا پاسپورت یا ID CARD است را طبق آموزش احراز هویت در بایننس ارائه کنند، که به آن احراز هویت BASIC بایننس می‌گویند و افراد میتواند با وجود محدودیت های کم فعالیت خود را در این اکسچنج آغاز کنند.
۳: احراز هویت سطح دو بایننس:
احراز هویت بیسیک بایننس برای ادامه فعالیت‌های معاملاتی شما کافیست؟ حجم مبادلات ارزی کاربران در سطح BASIC محدود است و ممکن است شما را از معاملات پرسود محروم کند و علاوه بر این احتمال مسدود شدن حساب شما نیز وجود دارد لذا ارتقای حساب برای کاربران فعال امری ضروریست. در مرحله با ارسال مدارک حساب اکانت شما وریفای پلاس میشود. پس از تایید مدارک سطح حساب به Intermediate خواهد رسید. در این شرایط محدودیت فعالیت شما تا حد زیادی رفع خواهد شد. بعد از مدتی فعالیت در این سطح و زمانی که تا حدی سابقه معاملاتی پیدا کردید، به سطح دو یا Advanced خواهید رسید.
وریفای بایننس چیست

مزایای kyc در بایننس

• اگر از قبل حسابی داشتید که مسدود شده بعد از وریفای میتوانید به همان حساب خودتان دسترسی داشته باشید و به ترید ادامه دهید.
• یکی از مزایای وریفای در بایننس سقف برداشت ما از ۰.۵ بیتکوین به روزانه برداشت ۱۰۰ بیت کوین افزایش می یابد.
• بعد از وریفای میتوانید در همه IEO ها یا همان عرضه اولیه ارزهای جدید شرکت کنید و با تخفیف ارزهای جدید را خریداری کرده و بعد از لیست شدن آن ها در صرافی سود بدون ریسک داشته باشید.
• بدون نگرانی از بلاک شدن با اپلیکیشن و نرم افزار بایننس معامله میکنید.
• بعد از تایید مدارک دیگر نیاز به سرور مجازی ندارید.
ایجاد رمز دو مرحله ای برای حساب خود
وریفای بایننس برای ایرانیان

بهترین راه‌حل چیست؟

اگر شما کاربری با حساب پایه هستید و به دنبال وریفای حساب خود میباشید برای آگاهی از قانون جدید احراز هویت بایننس و جزئیات مسیر KYC و استفاده درست از IP و VPSهای  درست بهتر است از خدمات مشاوره‌ای رایگان و تجارب تیم ارز وب بهره‌مند شوید و برای پاسخگویی به سوالاتتان به شماره واتساپ ۰۹۰۳۶۲۷۷۸۸۵ پیام دهید. استفاده از منابع موثق و مطمئن قطعا سرمایه‌گذاری پرسودتری را برای شما به‌دنبال خواهد داشت.
وریفای بایننس رایگان

سایر مقالات

آموزش صفر تا صد تریدینگ ویو

آموزش کامل سایت تریدینگ ویو انتخاب بستر مناسب برای تحلیل و بررسی نمودارها، یک تحلیل موفقیت آمیز را رقم می‌زند. موفقیت شما علاوه بر دقتی

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “قوانین احراز هویت بایننس” دیدگاه می‌گذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*