زمان احراز هویت بایننس

اگر مفید بود به اشتراک بگذارید

زمان اجباری شدن احراز هویت بایننس

این صرافی معتبر به دلیل وجود یک سری ای پی های مشکوک تایید هویت تمامی کاربران را اجباری کرد. تاریخ احراز هویت بایننس در تقویم شمسی مصادف با ۲۹ ام‌ مرداد ۱۴۰۰ است. تمامی کاربران جدید و قدیمی مجبور به وریفای کردن حساب خود از این تاریخ به بعد شدند تا حساب آنها دچار مشکل نشود. در ابتدا تمامی معاملات را مسدود کردند و بعد از تمام شد فرصت تایید هویت حساب افراد را به طور کل بلوکه کردند.
زمان اجباری شدن احراز هویت بایننس

مدت زمان احراز هویت بایننس

مدت زمان احراز هویت بایننس از زمان شروع قوانین اجباری تایید هویت این صرافی معتبر به کاربران قدیمی خود یک فرصت دو ماهه داد تا حساب خود را وریفای کنند تا حساب کاربری آنها مسدود نشود یک سری کاربران برای جلوگیری از بلوکه شدن اکانت خود دست به کار درد سرسازی یعنی جعل مدارک زدند، اگر کارشناسان تایید هویت صرافی متوجه غیر واقعی بودن مدارک شناسایی بشوند حساب شخص را به طور کامل مسدود میکنند و اجازه فعالیت به کاربر را نمیدهند. پیشنهاد میشود قبل از احراز هویت بایننس با مشاوران تیم ارز وب گفتگو کنید.

تاریخ احراز هویت بایننس

آخرین مهلت برای وریفای حساب تا تاریخ ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰بود. این صرافی معتبر به تمامی کاربران خود فرصتی داد تا اگر توانایی KYS را به دلیل وجود تحریم ها را ندارند و تا کنون با دور زدن و استفاده از VPN معاملات خود را انجام می‌دادند هرچه زود وجه موجود در حساب کاربری خود را بردارند تا دارایی آنها بعد از به اتمام رسیدن زمان برای احراز هویت بلوکه نشود و به دردسر نیوفتند. این اکسچنج بخاطر اعتبار چندین ساله خود این فرصت را به کاربران خود داد تا با ارائه مدارک شناسایی و عدم بی اطلاعی از قوانین بتوانند وجه خود را برداشت کنند. ما با توجه به تجربیات خود در این زمینه می‌توانیم در سایت ارز وب راه کارهای زیادی را به شما ارائه دهیم.
تاریخ احراز هویت بایننس

تایید احراز هویت بایننس چقدر طول می کشد؟

زمانی که احراز هویت در بایننس اجباری شد؛ کاربران کشور های تحریم شده برای فعالیت در اکسچنج های بین المللی کارهایی انجام دادند. آنها نیاز به کارت شناسایی و ای پی ثابت کشور های تحریم نشده داشتند در همین موقع سوالی نیز برایشان پیش آمد که مدت زمان تایید وریفای در بایننس چقدر است؟ به همین خاطر این صرافی به آن ها اعلام کرد که شما پس از تکمیل مدارک خود به ۲۰ روز زمان نیاز دارید و نگران سرمایه تان نباشید، ما کنار شما هستیم. اما اگر با تیم ارزوب Verify خود را انجام دهید به شما اطمینان خاطر میدهیم کمتر از این زمان حداکثر ۳۰ دقیقه و با گارانتی بازگشت وجه، ثبت نامتان تکمیل خواهد شد.

سخن پایانی
در ابتدای کار این اکسچنج معتبر کاربران فقط مشخصات فردی خود را وارد می‌کردند بعد از گذشت مدت ها و وجود یک سری ای پی های اروپایی مشکوک این صرافی سختگیری خود را دو‌ چندان کرد و افراد باید با ارائه مدارک شناسایی هویت خود را تایید میکردند در غیر این صورت بعد از اتمام فرصت تعیین شده حساب کاربری آنها را غیرفعال می‌کرد. در نتیجه ایرانیان برای ادامه فعالیت بایننس نیاز به IPثابت برای ترید و انجام احراز هویت داشتند تا با خیالی آسوده به انجام معاملات خود در صرافی بپردازنند. برای کار و ترید در بایننس با تیم ارز وب همراه باشید.

سایر مقالات

آموزش صفر تا صد تریدینگ ویو

آموزش کامل سایت تریدینگ ویو انتخاب بستر مناسب برای تحلیل و بررسی نمودارها، یک تحلیل موفقیت آمیز را رقم می‌زند. موفقیت شما علاوه بر دقتی

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “زمان احراز هویت بایننس” دیدگاه می‌گذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*