digital-bank-fv-bank-integrates-usdc-stablecoin-for-direct-depositsبانک دیجیتال FV Bank استیبل کوین USDC را برای سپرده های مستقیم ادغام می کند

بانک دیجیتال جهانی FV Bank جدیدترین پلتفرم مالی است که امکان سپرده گذاری در استیبل کوین USDC (USDC) را فراهم می کند. بانک FV روز چهارشنبه از راه‌اندازی سرویس جدیدی خبر داد که به دارندگان حساب خود اجازه می‌دهد مستقیماً در USDC به حساب‌های دلاری این بانک سپرده‌گذاری کنند. ویژگی جدید مشتریان را قادر می‌سازد تا USDC را در حساب‌های خود مشابه سپرده‌های سنتی مانند سیم یا شبکه خانه تسویه خودکار دریافت کنند.
طبق این اطلاعیه، وجوه دریافتی USDC به صورت آنی و خودکار در لحظه واریز به دلار آمریکا (USD) تبدیل می شود. به گفته این شرکت، این راه حل جدید به دارندگان کاربران بانک FV اجازه می دهد تا برای مشتریان بین المللی خود فاکتورها را در USDC دریافت کنند و تراکنش های سریع تر و ارزان تر و همچنین تبدیل ها را ممکن می سازد. مایلز پاچینی، مدیر عامل بانک FV به کوین تلگراف گفت: «ما معتقدیم که این ویژگی تجربه کاربر را تا حد زیادی افزایش می دهد و تجارت بدون اصطکاک بیشتری را باز می کند.
پاشینی خاطرنشان کرد که USDC اولین استیبل کوینی خواهد بود که در حال حاضر برای سپرده گذاری به USD پذیرفته می شود، اما بانک FV ممکن است در آینده استیبل کوین های بیشتری را در نظر بگیرد.
مدیر عامل شرکت خاطرنشان کرد: ما USDC را به دلیل صدور مجوز، گواهی ذخیره و نقدینگی ۱:۱ واقعی آن انتخاب کرده ایم. جدا از ادغام USDC، FV Bank همچنین قصد دارد خدمات نگهداری خود را در سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ راه اندازی کند، که به مشتریان اجازه می دهد دارایی های دیجیتال را در یک حساب نگهبانی در کنار حساب سپرده خود نگهداری کنند. به گفته پاسچینی، نگهبانی بانک FV از ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و سایر سکه ها، «بر اساس معیارهای دارایی پشتیبانی شده ما» پشتیبانی خواهد کرد.
FV Bank یک بانک دیجیتال دوستدار رمزنگاری است که توسط دفتر کمیسر مؤسسات مالی در پورتوریکو تنظیم می شود. این شرکت در ابتدا برنامه‌ریزی کرده بود تا در سال ۲۰۲۱ خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال را به تبعیت از بانک‌های بزرگ ایالات متحده مانند Standard Chartered ارائه کند. به گفته مدیرعامل، نقشه راه کریپتو این شرکت با وجود ادامه زمستان کریپتو دچار مشکلی نشده است.

پاچینی گفت: «به طور کلی، «بازار خرسی» بر تجارت ما تأثیری نداشته است زیرا ما همچنان به رشد و گسترش خدمات خود به شیوه ای مسئولانه ادامه می دهیم. FV Bank تنها موسسه مالی نیست که اخیرا USDC را ادغام کرده است. روز سه‌شنبه، اپلیکیشن معاملاتی بورس ارز دیجیتال Robinhood فهرست USDC را اعلام کرد. استیبل کوین امروز برای انتقال در شبکه های Polygon و Ethereum در دسترس خواهد بود. مرتبط: بنیانگذار Circle می گوید کتاب های دلاری همگرا در Binance برای USDC خوب است. در حالی که FV Bank و Robinhood در حال حرکت به سمت افزایش پشتیبانی USDC هستند، برخی از شرکت های بزرگ اخیراً تصمیم گرفتند که استیبل کوین را کنار بگذارند. در ۶ سپتامبر، بایننس اعلام کرد که قصد دارد USDC را در کنار سایر استیبل کوین‌ها مانند Pax Dollar (USDP) و TrueUSD (TUSD) از فهرست خارج کند و به اهداف نقدینگی و کارایی سرمایه اشاره کرد. صرافی هندی WazirX متعاقباً به دنبال بایننس اقدامات مشابهی را اعلام کرد و به جای آن استیبل کوین بایننس USD (BUSD) با پشتوانه بایننس ارائه کرد.