این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

آماده سفر به POS اتریوم باشید؛ هش ریت شبکه رو به کاهش است !

آماده سفر به POS اتریوم باشید؛ هش ریت شبکه رو به کاهش است !
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/05 0 نظر 234 بازدید

هش ریت اتریوم رو به کاهش است، این در حالی هستش که استخراج کنندگان خود را برای فورک قسطنطنیه آماده می کند.

اتریوم از آنجایی که ماینرها خود را برای آپدیت کنستانتینوپول آماده می کند، هش ریت این شبکه در حال کاهش است. طبق گزارش اتر اسکن، شبکه اتریوم در تاریخ 22 فوریه میزان هش ریت 15.0079.7621 گیگاهش بر ثانیه را به ثبت رسانده است. علی رغم افزایش اندک در ماه فوریه، این مقدار هم چنان نسبت به هش ریت ماه آگوست 295.911.9974 گیگاهش بر ثانیه کم می باشد.

آماده سفر به POS اتریوم باشید؛ هش ریت شبکه رو به کاهش است !

در آستانه هارد فورک کنستانتینوپول

در خصوص هارد فورک پیش روی کنستانتینوپول که به دلیل شناسایی آسیب پذیری در پروپوزال های بهبود شبکه اتریوم (EIP) در ماه گذشته به تاخیر افتاد، به دلیل افزایش سختی ماینینگ، پاداش های استخراج کنندگان نیز کاهش می‌یابد. EIP در واقع یک نسخه به منظور ارتقاء طراحی شده یا اضافه شدن یک ویژگی یا تغییر در شبکه اتریوم است که به جامعه اتریوم ارائه می شود.

با فعال شدن فورک سخت مورد نظر، پاداش استخراج کنندگان از سه اتر به دو اتر کاهش خواهد یافت. هرچند طبق گزارشات، این کاهش 33 درصدی می‌تواند پتانسیل ایجاد روند صعودی بیشتری را در پاداش ماینینگ داشته باشد.

شرایط مشابه برای بیت کوین

به دلیل مهاجرت ماینرها شبکه بیت کوین نیز با کاهش هش ریت مواجه شده است. هرچند اخیرا هش ریت شبکه نیز شاهد افزایش بوده است، آن هم به دلیل آنکه کاهش سختی ماینینگ، بار دیگر ماینینگ را برای ماینرها جذاب کرده است.

به دلیل ارزان بودن برق بعضی از ماینرهای چینی ، حتی در بحبوحه زمستان کریپتو نیز می‌توانند از استخراج بیت کوین سود کسب کنند. با کاهش هش ریت به نظر می رسد اگرچه ماینرها شرایط سختی خواهند داشت اما زمینه برای افزایش قیمت ارز دیجیتال فراهم می شود. طی هفته گذشته اتریوم روند صعودی داشته است و در حال حاضر قیمت هر اتر 160 دلار می باشد.

 

منبع : u.today

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...