احراز هویت صرافی OKEX

احراز هویت صرافی OKEX در ابتدا الزامی نبود و همه افراد میتوانستند بدون ارسال مدارک از همه ویژگی های آن برخوردار شوند ولی از سال ۲۰۲۲ قانون عوض شده است و باید حتما احراز هویت کامل انجام شود، این اکسچج اصلا ایرانی نیست و یک مشابه ایرانی خودش هم وجود دارد که هیچ ربطی از هیچ نظری به هم ندارند😄 اصلا هم ایرانی از خارجی کپی نکرده خب بگذریم بریم سراغ نمونه اصلی و پله پله وریفای OKEX برای ایرانی ها را انجام دهیم. مقاله آی پی ثابت بایننس

چگونه در صرافی OKEX احراز هویت کنیم؟

شما در ۳ مرحله باید اقدام به KYC کنید که اگر آی پی ثابت ترید و مدارک داشته باشید به راحتی هر ۳ لول را پاس میکنید.
مرحله اول basic ID:که باید اطلاعات هویتی مثل کشور،شماره مدرک شناسایی، اسم و فامیل، تاریخ تولد وارد سپس تصویر مدرک را آپلود کنید.
مرحله دوم photo ID:این همان مرحله تشخیص چهره یا identification است که در احراز هویت بایننس هم باید انجام میشد یعنی شما باید با دوربین جلو گوشی یا لپ تاپ از چهره خودتون عکس بگیرید تا با مدارک شما مطابقت دهند. احراز هویت بایننس
مرحله سوم disclaimer:اگر دو مرحله قبلی را با موفقیت گذرانده باشید اکنون میتوانید disclaimer کنید یعنی باید یک ویدئو با متن ارسالی را به صورت لایو ویدئو بگیرید تا نشان دهنده هویت واقعی شما به صورت فیلم است در این متن شما اعلام میکنید که این مشخصات و مدارک مختص شماست و این حساب را به دیگری واگذار نمیکنید همچنین برای کلاهبرداری و پولشویی و سایر موارد غیر قانونی این حساب را ایجاد نکرده اید. خرید اکانت تریدینگ ویو

آموزش احراز هویت صرافی OKEX مرحله اول

KYC مرحله اول یعنی اینکه بر خلاف قوانین کاری نمیکنید و همچنین قبلا نیازی ب احراز هویت نبود ولی الان اجباری است و با پاس کردن این مرحله سقف برداشت روزانه افزایش پیدا میکند. سیگنال فارکس

وریفای OKEX با کامپیوتر مرحله اول

سمت راست بالا در گوشه روی علامت ادمک بزنید تا یک منو کشویی باز شود Verification را انتخاب کنید.سیگنال ارز دیجیتال
احراز هویت صرافی okex در ایرانگزینه Individual account انتخاب کنید تا وارد صفحه ای برای پردن کرد اطلاعات شخصی خودتان شوید.
احراز هویت صرافی okex ایرانکشور Nationality
نوع مدرک شناسایی ID type
شماره کارت شناسایی ID number
اسم فامیل Legal first, middle, and last name
احراز هویت صرافی okex ایرانیاگر اطلاعات را دقیق وارد کنید خیلی سریع تایید میشوید.

وریفای OKEX با گوشی

سمت راست بالا روی آیکون ادمک میزنید سپس از منو Verification انتخاب کرده و سایر مراحل را دقیقا شبیه به سیستم که در عنوان قبلی توضیح دادیم اطلاعات را وارد میکنید جلوی PERSONAL INFO VERIFICATION روی دکمه وریفای بزنید و تمام!

احراز هویت صرافی okex برای ایرانیان
۱
احراز هویت صرافی okex برای ایرانیان
۲
احراز هویت صرافی okex برای ایرانیان
۳

آموزش KYC صرافی OKEX مرحله دوم

در این مرحله تشخیص چهره باید انجام بدین سپس سقف برداشت روزانه تان تا ۵۰۰ بیت کوین افزایش میاید البته کسی در این حد جا به جایی ندارد ما صرفا برای تکمیل اطلاعات این کارو انجام میدهیم.

وریفای OKEX با وب کم کامپیوتر تیتر

رو قسمت پروفایل میزنید دقیقا شبیه به همان کاری که برای مرحله اول انجام دادین وارد صفحه Verification میشوید باید PERSONAL INFO VERIFICATION یک تیک سبز رنگ “Verified” خورده باشد یعنی مرحله قبلی را با موفقیت انجام داده اید. حالا باید روی دومین گزینه یعنی photo verification بزنید عکس جلو و پشت کارت شناسایی هم باید آپلود کنید عکس باکیفیت بدون تاری، ماتی ، واترمارک، لوگو باید آپلود کنید. سپس باید چهره خودتان را داخل باکس دوربین قرار دهید عکس بگیرید. به هیچ عنوان نمیتوانید تصویری را از روی سیستم در این بخش آپلود کنید صرفا باید به صورت زنده عکاسی کنید. معمولا خیلی سریع نتیجه از طرق ایمیل برای شما ارسال میشود البته طبق قوانین تا ۳ روز ممکن است طول بکشد.
احراز هویت صرافی okex برای ایرانی ها
احراز هویت صرافی okex در ایران

وریفای مرحله دوم OKEX با موبایل تیتر

همان بالا روی پروفایل خودتان بزنید سپس Verification را انتخاب کنید Level 2: photo verification
 KYC صرافی okex انتخاب کنید و روی دکمه آبی رنگ بزنید. قبل از اینکه روی دکمه CONFIRM بزنید اطلاعات هویتی که در مرحله اول را به شما نمایش میدهد که در صورت تایید عکس مدارک را ارسال کنید چون حتما باید اطلاعاتی که در فیلد ها وارد کرده اید با عکسی که ارسال میکنید یکی باشد. خب مدرک را داخل کادر قرار میدهید و عکاسی میکنید و در نهایت تایید میکنید.
تحریم صرافی okex

آموزش KYC صرافی OKEX مرحله سوم

در آخرین مرحله امکان تهیه عکس نبود و چیز خاصی هم نیست که نیاز به تصویر آموزشی داشته باشد شما کافیه طبق مراحل گذشته جلو بروید یعنی روی پروفایل بزنید و این بار Level 3 را انتخاب کنید سپس روی موبایل یا لپ تاپ یک صفحه دوربین باز میشود که یک متنی رو صفحه نمایش میاید را واضح و شمرده به زبان انگلیسی بخونید و در نهایت تایید بزنید. با انجام این مرحله شما فول وریفای صرافی OKEX را انجام داده اید. و به صورت مادالم العمر بدون هیچ محدویتی میتوانید از همه خدمات این پلتفرم بهره ببرید. حتما از آی پی ثابت بایننس استفاده کنید و هرگز تغییر کشور ندهید مگر به توصیه تیم ارز وب اقدام به چنین کاری بکنید.