این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

غول بانکداری سوییس، به مشتریان خود خدمات دارایی رمزنگاری را ارائه می دهد

غول بانکداری سوییس،  به مشتریان خود خدمات دارایی رمزنگاری را  ارائه می دهد
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/08 0 نظر 145 بازدید

خبر رسمی منتشر شده حاکی از آن است که زمانی این همکاری  به اجرا در خواهد آمد که به Seba، مجوز واسطه گری اوراق بهادار و بانکی از سوی اداره نظارت بر بازار مالی سوئیس تعلق گیرد.

طبق یک خبر رسمی منتشر شده از Julius Baer در 26 فوریه، این غول بانکی سوییس، در نظر دارد با همکاری استارتاپ بانک رمزنگاری Seba Crypto، دسترسی مشتریان خود به خدمات دارایی رمزنگاری را ارائه دهد.

خبر رسمی منتشر شده حاکی از آن است که زمانی این همکاری  به اجرا در خواهد آمد که به Seba، مجوز واسطه گری اوراق بهادار و بانکی از سوی اداره نظارت بر بازار مالی سوئیس تعلق گیرد.

سپس این بانک سوئیسی اقدام به ارائه راهکارهای ذخیره‌سازی دارایی های دیجیتال، معاملات و تراکنش ها و راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری در همکاری با استارتاپ رمزنگاری Seba Crypto خواهد کرد.

همچنین این اعلامیه فاش کرد که از سال گذشته این غول بانکی یکی از سهامداران اقلیت Seba بوده‌ است.

براساس خبر رسمی منتشر شده از Seba، انتخاب Peter Gerlach، رئیس بخش بازار بانک Julius Baer، به عنوان هیات‌مدیره شرکت Seba در روز 20 مارس به سهامداران شرکت پیشنهاد خواهد شد.

در این اعلامیه به نقل از Gerlach آمده‌است:

در Julius Baer، ما متقاعد شده‌ایم که دارایی‌های دیجیتال تبدیل به یک کلاس دارایی پایدار قانونی از یک نمونه سرمایه گذار خواهد شد.

 

Seba Crypto که تصمیم دارد به یک بانک خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال تبدیل شود، به این منظور در پایان سپتامبر سال گذشته 100 میلیون فرانک سوئیس (حدود 99.8 میلیون دلار) افزایش سرمایه خواهد داشت.

Julius Baer در سال 2018،  گزارش داد که 382.1 میلیارد فرانک سوئیس (حدود 381.6 میلیارد دلار) دارایی تحت مدیریت خود دارد.

همانطور که در ابتدای این ماه گزارش داده شد، Seba Crypto یک قرارداد با بانک ارائه دهنده رهن Hypothekarbank Lenzburg AG سوئیس امضا کرد تا از به اصطلاح Finstar  سیستم بانکداری هسته‌ای آن استفاده کند.

 

منبع : cointelegraph

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...