این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ارز وب کاملا محفوظ می باشد

خط قرمز غیر رسمی برای ارز دیجیتالی تلگرام (Ton)

خط  قرمز غیر رسمی برای ارز دیجیتالی تلگرام (Ton)
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/04 0 نظر 145 بازدید

اگر پلتفرم بلاک چین ارز گرام (تلگرام) تا 31 اکتبر 2019 راه اندازی نشود ، تمامی توافقنامه های خرید گرام زیر سوال می رود .

با توجه به مکانیزم Ico ها ، طبق قراردادی که تلگرام با خریداران ارز گرام (Ton) انجام داده است ، تا تاریخ 31 اکتبر 2019 بایستی در ازای سرمایه خریداران به آنها این توکن داده شود و در صورت عدم توافق این قرارداد باطل و منتفی خواهد شد . در کانال تلگرامی Tgram ، تاریخ و امضایی از پاول دروف موجود نمی باشد و صرفا نام وی برده شده است . در این بیانیه نیز آدرس یکی از دفترهای رسمی تلگرام در جزایر ویرجین به ثبت رسیده است .

بر اساس گزارشات قبلی، هدف TON ارائه راهکاری جدید برای تبادل داده است که از یک ارز دیجیتال داخلی به نام گرام (Gram) قدرت می‌گیرد.

سرمایه جذب شده توسط تلگرام در دوره پیش فروش توکن های گرام ، حدود 2 میلیار دلار بوده است . این شرکت در تاریخ 13 فوریه 2018 ، حدود 850 میلیارد دلار از 81 سرمایه‌ گذار دریافت کرد و به امضای مدیرعامل ، پاول دورف و تأیید برادرش نیکولا، در سایت کمیسیون بورس و تبادلات ایالات متحده (SEC) و پیام‌رسان تلگرام به ثبت رسید.

تلگرام نیز در صورت عدم ارائه پلتفرم مبتنی بر بلاک چین خود تا تاریخ 31 اکتبر 2019 ، مجبور به پرداخت غرامت سنگین به سرمایه‌ گذاران خواهد شد.

 

منبع : cointelegraph 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...