Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/arzwebco/domains/arzweb.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
احراز هویت بایننس برای ایرانیان با پاسپوت قابل انجام هست؟

احراز هویت بایننس با پاسپورت

اگر مفید بود به اشتراک بگذارید

فهرست مطالب

احراز هویت در بایننس با پاسپورت

Binance Exchange یکی از معتبرترین صرافی های ارزدیجیتال در دنیا میباشد، به همین خاطر افراد زیادی علاقمند به خرید و فروش در صرافی بایننس هستند. در گذشته افراد با انجام ندادن وریفای سطح متوسط یا intermediate قادر به انجام فعالیت بودند اما قوانین احراز هویت بایننس از تاریخ ۲۹ مرداد سال ۱۴۰۰ اعمال کرد، علاقمندان به این حوزه باید بعد از افتتاح حساب، و دیدن آموزش احراز هویت در بایننس، اکانت خود را وریفای کنند. الزامات تایید هویت به این جهت انجام شد که سیاست های این سایت از تاریخ ذکر شده منطبق با استاندارد های جهانی شد و تمامی کاربران را موظف به انجام احراز هویت سطح متوسط کرد. با وضع ایجاد شده برای KYC شرایط برای احراز هویت با مدارک ایرانی عملا امکان پذیر نبود به همین منظور کاربران با استفاده از مدارک کشور های دیگر وریفای اکانت خود را انجام دادند.

احراز هویت بایننس با پاسپورت ایرانی

در ابتدا این اکسچنج فعالیت خود در کشور هایی مثل امریکا و ایران را ممنوع کرد. به همین دلیل کاربران ایرانی با استفاده از آپی ثابت ترید کشور های دیگر به فعالیت خود ادامه میدادند. برای احراز هویت بایننس بهتر است از پاسپورت غیر ایرانی خود استفاده کنید، زیرا وریفای با پاسپورت ایرانی امکان پذیر نیست و کاربران برای استفاده از این صرافی دیجیتال تحریم هستند. به یاد داشته باشید حتما باید از آی پی ثابت استفاده کنید.

احراز هویت بایننس با پاسپورت امارات

ایالات متحده عربی از لحاظ ساعت و موقعیت زمانی به ایران نزدیک است. پس میتوانید با احراز هویت بایننس امارات درآمد زایی خودتان را شروع کنید. شما می‌توانید به راحتی معاملات خود را در زمان های دلخواه انجام دهید. همچنین نزدیک بودن زبان فارسی به عربی باعث می‌شود که این اکسچنج به شما کمتر مشکوک شود به همین خاطر یک سری افراد اقدام به دریافت وریفای بایننس با گذرنامه امارات می‌کنند تا دچار مسدودیت حساب نشوند.
احراز هویت بایننس با پاسپورت امارات

احراز هویت بایننس با پاسپورت ترکیه

این کشور هم از زمانی که تایید هویت در این اکسچنج اجباری شد و بدون وریفای حساب، فعالیت در آن ممنوع شد، برای ایرانی ها مورد توجه قرار گرفت زیرا از نظر زبان و سادگی در مراحل KYC به طور نسبی شبیه به ایران و امارات است اما به خاطر اینکه در فهرست خاکستری این صرافی قرار دارد و احتمال اینکه تحریم و فعالیت در آن ممنوع شود؛ بسار زیاد است به همین علت احراز هویت بایننس ترکیه زیاد توصیه نمیشود.
KYS بایننس با پاسپورت ترکیه

احراز هویت بایننس با پاسپورت کانادا

این کشور اروپایی بعد از اجباری شدن قانون وریفای حساب بایننس، برای کاربران ایرانی بسیار مورد توجه قرار گرفت. زیرا افراد با ارائه پاسپورت کانادا امکان فعالیت در بایننس برایشان بوجود می آمد. کانادا به دلیل اینکه با فعالیت رمز ارز ها در کشور خود موافق هست و رابطه دوستانه ای با مدیر بایننس دارد میتوان با هویت کانادا مشغول فعالیت در این صرافی شد. اما قبل از اقدام به انجام مراحل احراز هویت بایننس کانادا با مشاوران ارز وب مشورت کنید تا با زمان وریفای بایننس بهترین کشور را به شما پیشنهاد دهند.
وریفای بایننس با پاسپورت کانادا

احراز هویت بایننس با پاسپورت فرانسه

کشور فرانسه نیز به خاطر موقعیت جغرافیایی و اروپایی خود با فعالیت و کسب درآمد از سکه های آنلاین مشکلی ندارد و با بایننس و فعالیت آن در کشور خود موافق میباشد. از همین جهت برای کاربرانی که کشور آنها در لیست سیاه صرافی هست میتوانند احراز هویت بایننس فرانسه انجام دهید، و بعد از انجام مراحل با خیالی آسوده فعالیت خود را آغاز کنند.
احراز هویت بایننس با پاسپورت فرانسه

مشکل جدید کاربران خارج از ایران

همانطور که تا اینجا برای شما توضیح دادیم، امروزه فقط کاربران ایرانی که پاسپورت کشور دوم و تابعیت دیگری جز ایران را دارا هستند، امکان وریفای اکانت Binance و انجام فعالیت در حوزه ارزدیجیتال را دارند. حال اگر فردی مقدار زیادی از سرمایه اش را در این راه خرج و ارزدیجیتال خریداری کرده باشد و در عین حال تابعیت اش ایرانی و پاسپورت کشور دیگری را نیز نداشته باشد، با مساله ی بزرگ و خطرناکی رو به رو خواهد شد چون نمی تواند وریفای کند و بدون احراز هویت رسما سرمایه اش از بین رفته است. بایننس تا قبل از این قوانین، به تمامی کاربران ایرانی که در سایر کشورهای خارجی اقامت داشتند و یا کارت گواهینامه یا کارت حضور آنها در کشوری غیر از کشورهای لیست تحریم این صرافی بود به راحتی اجازه KYC می‌داد و وریفای آنها را تایید میکرد؛ اما طبق قوانین جدید، فقط با ارائه مدارکی مانند پاسپورت یا آیدی کارت احراز هویت امکان پذیر است.
مشکل احراز هویت بایننس برای ایرانیاننکته: اگر حساب شما وریفای شده باشد؛ به فرض متعلق به استرالیا باشد و با IP کشور آلمان به بایننس متصل شوید ایرادی برای اکانت شما پیش نمی‌آید و می‌توانید از آن استفاده کنید، توجه داشته باشید که IP خود را هر بار تغییر ندهید و با IP کشورهای تحت تحریم  وصل نشوید. باید مراقب باشید که IP Leak نشوید. این قوانین برای حساب‌های Sub-account نیز یکسان است. اگر IP شما لو برود هم حساب اصلی و هم ساب اکانت مسدود می‌شود.

سخن پایانی

تا به امروز امکان تایید و احراز افراد بدون ارائه پاسپورت و صرفا از طریق ایمیل امکان مبادله فراهم بود؛ به همین دلیل کاربران ایرانی با فیلتر شکن و آی پی ثابت بایننس موقعیت مکانی خود را مخفی و به تجارت می پرداختند. اما حالا این سایت اعلام کرده حداقل سطح احراز هویت باید intermediate باشد، به هم دلیل کاربران برای وریفای باید مدرک شناسایی یا پاسپورت خود را ارائه کنند. متقاضیان می توانند با خرید ملک و سرمایه گذاری در کشورهایی که در لیست تحریم اکسچنج نیستند، پاسپورت این کشور را دریافت و به فعالیت و ترید در صرافی بپردازند؛ در واقع اگر پاسپورتی جز کشور ایران ندارید شما قانونا نمی توانید تاییدیه وریفای را دریافت نمایید.

 

سایر مقالات

2 دیدگاه دربارهٔ «احراز هویت بایننس با پاسپورت»

  1. سلام وقت بخیر ایا شما احراز هویت بایننس با پاسپورت ارزوب را به صورت تضمینی انجام میدین؟ چون من جایی دیگه یکبار انجام دادم ولی با ای دی کارت بود میشه در ورد مورد روال کارتون دقیق توضیح بدین بدونم باید چکار کنم؟ با تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arzwebco/domains/arzweb.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arzwebco/domains/arzweb.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/arzwebco/domains/arzweb.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110