مقدمه

BEP20 بایننس نوع جدیدی از دارایی دیجیتال است که در زنجیره بایننس ایجاد شده است این شبیه به BNB است زیرا می توان از آن برای پرداخت هزینه در صرافی بایننس استفاده کرد، اما عملکرد متفاوتی دارد.بایننس BEP20 می تواند برای رای دادن به ارتقای شبکه جدید و مشارکت در اداره زنجیره بایننس استفاده شود. احراز هویت بایننس

 BEP20 بایننس چیست؟

BEP20 بایننس پروتکلی است که به کاربران اجازه می دهد تا توکن ها را در زنجیره بایننس مبادله کنند. این مبتنی بر استاندارد ERC20 است و امکان تبدیل آسان توکن ها را بین بلاک چین های مختلف فراهم می کند.سیگنال فارکس

بایننس bep20

 BEP20 بایننس چگونه کار می کند؟

وقتی برای اولین بار شروع به استفاده از رایانه جدید خود می کنید، ممکن است تعجب کنید که همه چیز چگونه کار می کند. در اینجا مروری کوتاه بر اصول اولیه برای کمک به شما برای شروع ارائه شده است.خرید اکانت تریدینگ ویو
اولین چیزی که هنگام روشن کردن رایانه خود مشاهده می کنید دسکتاپ است. دسکتاپ صفحه‌ای است که حاوی نمادها و پوشه‌هایی است که همه چیز را در رایانه شما نشان می‌دهد. برای باز کردن یک برنامه یا فایل، کافی است روی نماد یا پوشه آن دوبار کلیک کنید.مقاله آی پی ثابت بایننس
سیستم عامل رایانه شما چیزی است که همه چیز را در رایانه شما کنترل می کند. هنگامی که کامپیوتر خود را راه اندازی می کنید، سیستم عامل در حافظه بارگذاری می شود و به طور خودکار اجرا می شود. سیستم عامل وظیفه مدیریت فایل ها و برنامه های کاربردی روی کامپیوتر شما و همچنین کنترل سخت افزار را بر عهده دارد.سیگنال ارز دیجیتال
برنامه‌ها برنامه‌هایی هستند که برای انجام کارهایی مانند نوشتن اسناد، مرور اینترنت یا انجام بازی‌ها در رایانه خود از آنها استفاده می‌کنید. برنامه ها بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما ذخیره می شوند و می توانید با دوبار کلیک کردن روی نمادهای آن ها، آن ها را اجرا کنید.
اکثر فایل های موجود در رایانه شما در واقع از دید پنهان هستند. برای دیدن همه فایل‌های موجود در رایانه‌تان، می‌توانید Finder را باز کنید. Finder برنامه ای است که در هر سیستم عامل مک موجود است. این به شما امکان می دهد در میان فایل ها و پوشه های رایانه خود پیمایش کنید، و همچنین شامل یک ویژگی جستجو است که می توانید برای یافتن فایل های خاص از آن استفاده کنید.

مزایای استفاده از BEP20 بایننس

استفاده از BEP20 بایننسمزایای زیادی دارد. اولین مورد این است که سطح امنیت بسیار بالاتری را نسبت به سایر انواع کیف پول ارائه می دهد. کیف پول های BEP20 مبتنی بر بلاک چین اتریوم هستند که به دلیل امنیت شناخته شده است. این بدان معناست که توکن های شما زمانی که در کیف پول BEP20 ذخیره می شوند ایمن تر از زمانی هستند که در یک کیف پول سنتی ذخیره می شوند.
یکی دیگر از مزایای استفاده از BEP20 بایننساین است که استفاده از آن بسیار ساده تر از کیف پول های سنتی است. با کیف پول BEP20 می توانید به راحتی توکن ها را تنها با چند کلیک ارسال و دریافت کنید. این باعث می‌شود برای افرادی که تازه وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اند، گزینه‌ای عالی باشد.
در نهایت، BEP20 بایننستعدادی ویژگی را ارائه می دهد که با کیف پول های سنتی در دسترس نیستند. این ویژگی ها شامل امکان مشاهده موجودی توکن و تاریخچه تراکنش ها و همچنین امکان ایجاد یک سبد توکن سفارشی است.

نحوه استفاده از BEP20 بایننس

BEP20 یک توکن است که در زنجیره بایننس منتشر شده است. این یک توکن ERC20 است که می تواند بین کیف پول های شبکه اتریوم منتقل شود. BEP20 همچنین می تواند برای تعامل با برنامه های غیرمتمرکز (dApps) ساخته شده بر روی زنجیره بایننس استفاده شود.
برای استفاده از BEP20 در زنجیره بایننس، ابتدا باید یک کیف پول بایننس چین ایجاد کنید. می توانید این کار را با مراجعه به وب سایت زنجیره بایننس و کلیک بر روی دکمه “ایجاد کیف پول” انجام دهید. هنگامی که یک کیف پول ایجاد کردید، می توانید BEP20 را با ارسال آن به آدرس کیف پول خود به کیف پول خود واریز کنید. همچنین می توانید BEP20 را با ارسال آن به آدرس کیف پول دیگری از کیف پول خود برداشت کنید. برای استفاده از BEP20 در dApp، ابتدا باید dApp را نصب کنید. می توانید این کار را با مراجعه به وب سایت dApp و کلیک بر روی دکمه “دانلود” انجام دهید.
پس از نصب dApp، می توانید شروع به استفاده از آن کنید. برای این کار ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. می توانید این کار را با کلیک بر روی دکمه “ایجاد حساب کاربری” انجام دهید. پس از ایجاد یک حساب کاربری، می توانید شروع به استفاده از dApp کنید.
اگر مشتاق به یادگیری صرافی بایننس هستید روی آموزش صرافی بایننس کلیک کنید.