معاملات perpetual کوینکس

پرپشوال یک ارز رمزنگاری شده است که در ژانویه سال ۲۰۱۹ ایجاد شده، و برای ارائه جایگزینی پایدارتر و کارآمدتر برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بوجود آمده است. برای دستیابی به این ثبات از یک الگوریتم جدید استفاده می کند و در حال حاضر توجه سرمایه گذاران و معامله گران را به خود جلب کرده است. مقاله آی پی ثابت بایننس

Perpetual چیست؟

پرپشوال کوینکس یک صرافی آنلاین است که به کاربران امکان خرید و فروش سکه های آنلاین را می دهد. این اکسچنج یکی از محبوب ترین پلتفرم ها در جهان است و انواع مختلفی از ارزها را برای انتخاب ارائه می دهد. همچنین یکی از امن ترین صرافی ها است و توسط برخی از بزرگترین نام ها در دنیای بازار های آنلاین پشتیبانی می شود. احراز هویت بایننس

پرپشوال چگونه کار می کند؟

این سوالی است که همواره برای کاربران وجود دارد، که این نوع از معاملات دائمی چگونه کار میکند؟ مردم می خواهند بدانند که چگونه کار میکنند، و نحوه سازو کار آنها به چه شکل است؟ خرید اکانت تریدینگ ویو
راه های مختلفی برای پاسخ به این سوال وجود دارد که یک چیز چگونه کار می کند. برخی از افراد ممکن است به علم پشت آن نگاه کنند. برخی دیگر نیز ممکن است به تاریخ پشت آن بیندیشند. گروهی دیگر نیز ممکن است به فلسفه پشت آن فکر نمیکنند، و در تلاش هستند که راز آن را پیدا نمایند. باید بگویم که مهم نیست که چگونه کسی آن ببیند، پاسخ به این سوال که چگونه چیزی کار می کند همیشه پیچیده میباشد؛ عوامل زیادی در آن دخیل و موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

مزایای استفاده از Perpetual Coinex چیست؟

استفاده از کوینکس پرپشوال مزایای زیادی دارد، اما برخی از قابل توجه ترین آنها عبارتند از:
امنیت: یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این بخش این است، که وجوه شما همیشه در امان میباشد. با Perpetual Coinex، هرگز لازم نیست نگران سرقت یا گم شدن دارایی های خود باشید.
سرعت:یکی دیگر از مزایای بزرگ استفاده از آن سرعت بالای انجام تراکنش ها است. شما هرگز مجبور نیستید، برای انتقال کوین های خود مدت زیادی را صبر نمایید.
سهولت استفاده:کوینکس پرپشوال نیز فوق العاده آسان برای استفاده است. برای شروع استفاده از آم نیازی نیست که یک متخصص حرفه ای باشید.
انعطاف پذیری:این قسمت از صرافی انعطاف پذیری زیادی ارائه را می دهد. می توانید از آن برای خرید و فروش ارزها استفاده یا میتوانید از آن برای ذخیره سرمایه خود استفاده نمایید.

آموزش استفاده از Perpetual Coinex

برای استفاده از ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد، پس از ساخا اکانت کاربری، می توانید وارد شده و تجارت خود را شروع کنید. برای معامله، ابتدا باید ارز مورد نظر خود را انتخاب، سپس نوع معامله ای را که می خواهید انجام دهید مشخص نمایید.در آخر باید مبلغی را که میخواهید وارد پوزیشن کنید و قیمتی که مایل به پرداخت آن هستید را وارد و همچنین قیمت توقف ضرر را تعیین کنید. باانجام در تمام مراحل معامله شما به موفقیت ایجاد خواهد شد.