نحوه ثبت نام صرافی بایننس

برای ثبت نام وارد سایت صرافی شوید دقت داشته باشید حتما از این لینک binance.com وارد شوید تا از تخفیف ۵۰% استفاده کنید.در غیر این صورت این تخفیف مادام العمر را از دست خواهید داد و هیچ راهی برای اعمال آن پس از تکمیل ثبت نام وجود ندارد؛ چون ایرانی ها تحریم هستند برای ورود همواره از یک آی پی ثابت بایننس استفاده کنید. سپس روی لینک بزنید، در مرحله اول برای ثبت نام حساب بایننس باید بر روی گزینه register کلیک کنید. احراز هویت بایننس
نحوه ساخت حساب بایننسدر صفحه باز شده روی گزینه مشخص شده در تصویر کلیک کنید. سیگنال فارکسطریقه ساخت حساب بایننسدر تب باز شده از شما کشور مورد نظر را میخواهد شما با انتخاب کشور روی Confirm کلیک می کنید.احراز هویت فیک بایننسروش ثبت نام در سایت بایننسدر این صفحه از شما میخواهد که چه حسابی برای خود ایجاد کنید، حساب شخصی یا حساب برای مشاغل و نهادها. برای ایجاد اکانت شخصی شما علاوه بر وارد کردن ایمیل و  پسورد باید شماره موبایل را نیز وارد نمایید و کد دریافتی در گوشی را در فیلد مخصوص خود وارد کرده تا حساب شما ساخته شود. اما در مراحل ساخت حساب برای مشاغل یا نهاد ها فقط نیازمند ایمیل و پسورد هستید. توصیه میشود برای شروع روی Create Entity Account کلیک کرده و مراحل ساخت اکانت کاربری در بایننس را انجام دهید. خرید اکانت تریدینگ ویوساخت اکانت بایننس در ایرانپس از انتخاب گزینه شماره ۲ صفحه جدیدی برایتان باز میشود که اطلاعاتی برای ایجاد اکانت کاربری مانند جمیل و پسورد میخواهد. ۱: جمیل خود را وارد میکنید ۲:پسورد مورد نظر که بایدحداقل هشت کاراکتر باشد را تایپ کنید. ۳: کد رفرال یا کد معرف:فقط در زمان ثبت نام صرافی بایننس از آن استفاده میکیند و تا پایان معاملات خود در اکانت ساخته شده از تخفیف ۵۰% در کیمیسیون های خود بهرمند می شوید. برای استفاده از این تخفیف میتوانید با لینک رفرال وارد صرافی و ثبت نام کنید؛ یا به صورت دستی کد RC9KFLR9 را در کادر نشان داده شده وارد کنید. در دو حالت هیچ تغییری در مراحل ساختن حساب در بایننس وجود ندارد. ۴:تیک پذیرفتن قوانین را بزنید، سپس روی Create Account کلیک کنید.سیگنال ارز دیجیتالشیوه ثبت نام در بایننسنمونه وارد شده با لینکی که برای شما قرارداده ایم هست، که قابل تغییر نیست. و کد معرف بایننس ( کد تخفیف فیوچرز بایننس ) به صورت پیشفرض در کادر وجود دارد. شما با این کد از ۱۰%درصد تخفیف مادام العمر بهره ببرید؛ که در واقع ۵۰ درصد تخفیف روی کمسیون معاملات دریافت میکنید. هم در بخش اسپات و هم فیوچرز برای شما اعمال میشود.oland متاورسآموزش ساخت حساب کاربری بایننساگر با استفاده از لینک وارد نشدید میتوانید کد رفرال بایننس ” RC9KFLR9 ” را کپی و به صورت دستی در فیلد مربوطه وارد کنید. هیچ تفاوتی بین استفاده از لینک یا کد تخفیف صرافی بایننس وجود ندارد. هرگز با موبایل ثبت نام را انجام ندهید چون حتما از شما شماره تماس میگیرید! و از لینک هم نمیتوانید استفاده کنید ولی اگر به هر دلیلی سیستم ندارید قبل از ثبت نام با کارشناسان ما در تماس باشید.آموزش ساخت اکانت رایگان پرمیوم تریدینگ ویوطریقه ثبت نام در بایننسدر Create Persopnal Account مراحل اول و دوم شبیه به Create Entity Account میباشد و تنها تفاوت آن در مراحل سه و چهارم است که از شماره موبایل برای ثبت نام در بایننس استفاده میکند. توصیه ما به شما این است که برای ایجاد حساب از Create Persopnal Account استفاده نکنید.پشتیبانی صرافی هات بیت
۱:در مرحله اول ایمیل و پسورد خود را وارد و روی Confirm کلیک میکنید.طرز ثبت نام در بایننس۲:در مرحله دوم یک کد تایید برای ایمیل شما از طرف صرافی می آید آن را جای گذاری میکنید.ثبت نام در بایننس بدون شماره تلفن۳:در این مرحله برای ثبت نام در بایننس باید پیش شماره کشور و شماره موبایل خود را وارد کنید.ثبت نام در بایننس بدون شماره ۴:مرحله آخر یک کد تایید روی تلفن همراه می آید و مانند مراحل قبل کد را در فیلد مخصوص وارد میکیند، سپس این صرافی یک تایید هویت انسانی از شما میخواهد، در این مرحله برای شما یک آزمون امنیتی(تکمیل پازل) ارائه میدهد و برای تایید دو مرحله ای باید آن را کامل کنید تا اجازه ادامه مراحل افتتاح حساب در بایننس به شما داده شود.نحوه ی ثبت نام در سایت بایننساین مرحله مخصوص ایجاد حساب Create Entity Account میباشد. بعد از تکمیل پازل وارد صفحه ای میشوید که از شما کد شش رقمی میخواهد، در این قسمت کاربر با مراجعه به حساب جمیل خود ایمیل دریافتی از طرف بایننس را باز کرده و کد ارسالی را در صفحه وب سایت وارد میکند.
نحوه ثبت نام بایننسثبت نام سایت بایننس با موفقیت انجام شد. سپس باید به نحوه فعال کردن گوگل اتنتیکیتور در بایننس در ادامه بپردازید.
صفر تا صد ثبت نام بایننس

خلاصه

برای فعالیت در بایننس نیازمند حساب کاربری هستید. تمام مراحل ثبت نام در صرافی بایننس ارز دیجیتال را تیم ارز وب با نشان دادن تصویر توضیح داده است. در صورت هر گونه مشکل در هنگام ثبت نام و آموزش صرافی بایننس با مشاوران ما تماس بگیرید، تا شما را راهنمایی کنند.