آموزش احراز هویت در بایننس

آموزش احراز هویت بایننس

اگر مفید بود به اشتراک بگذارید

نحوه وریفای اکانت بایننس

از آنجا که صرافی ارز دیجیتال بایننس یکی از محبوب‌ترین سایت های تبادل رمزارز در سراسر دنیا به شمار می‌رود. امروز قصد داریم در ارز وب نحوه وریفای اکانت بایننس را توضیح دهیم، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

آموزش احراز هویت بایننس با گوشی

در ابتدا با آی پی ثابت بایننس وارد برنامه شوید،و روی نماد آدمکی که در گوشه سمت چپ و بالای صفحه است کلیک کنید.
آموزش احراز هویت در بایننسسپس اگر وارد حساب نشده اید با وارد کردن ایمیل و پسورد خود وارد اکانت کاربری شوید. پس از وارد شدن دوباره روی همان نماد آدمک کلیک نمایید. دراین صورت وارد صفحه ای میشود، گزینه Unverified در گوشه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید. البته هنگامی که وریفای انجام شده باشد، کلمه Verified به صورت سبز رنگ در سمت راست و بالای صفحه دیده می شود.
اموزش تصویری احراز هویت در بایننسبا انتخاب کشور مورد نظر و لمس گزینه Start now مراحل انجام وریفای را آغاز کنید. توصیه میشود کشورهایی را انتخاب کنید که در فهرست تحریم شده صرافی قرار نداشته باشد.
آموزش تصویری احراز هویت بایننسدر این مرحله باید کشوری که در ابتدای مقاله گفتیم را انتخاب کنید. باتوجه به زمان و نحوه ی احراز هویت در بایننس برای ایرانیان باید کشوری که مشاوران ما به شما گفته اند را انتخاب کنید.

اموزش وریفای حساب بایننسدر مرحله بعد الزامات تایید کشور را به شما نشان میدهد، سپس دوباره کشور خود را انتخاب کنید و Continue لمس کنید.
آموزش وریفای پلاس بایننسدر اینجا فیلدهای مشخصات فردی را کامل کنید
۱: انتخاب Nationality
۲:نام First Name
۳:نام خانوادگی Last Name
۴:تاریخ تولد به شکل میلادی Date of Birth
۵: Middle Name به معنای اسم وسط است، و اهمیتی برای ما در افتتاح حساب در بایننس ندارد. لازم به ذکر است که اطلاعات به صورت کامل و دقیق وارد شوند.
۶: گزینه Continue انتخاب کنید تا وارد مرحله بعد شوید.
آموزش وریفای بایننس با پاسپورتدر این مرحله در پایین صفحه سه گزینه که به عنوان مدرک شناسایی میتوان استفاده کرد را نمایش داده، این گزینه ها شامل CARD ID، پاسپورت و گواهینامه رانندگی می باشد. باتوجه به انتخاب کشور، شما میتوانید یکی از این مدارک را انتخاب کنید. بسته به انتخاب کشور گزینه های مربوط به ارائه مدارک متفاوت میباشد. پس از انتخاب مدرک شناسایی گزینه Continue را در پایین موبایل خود انتخاب کنید.
آموزش وریفای در بایننسدر صفحه جدید با توجه به مدرک انتخاب شده، لازم است تصویر پشت و روی مدرک را در جای خود آپلود نمایید. نکته بسیار مهم این است که عکس های آپلود شده در جای خود باشند در غیر این صورت مراحلی که تا اینجا انجام داده اید از بین میرود.
توضیحات مورد نیاز برای ارسال تصاویر از این قبیل است، که مدرک باید واقعی باشد وتیم ما دقیقا مطابق این استاندارد مدرک شما را ایجاد میکند. سایز تصویر باید  استاندارد و دستکاری یا روتوش نشده باشد، و تصویر ارسالی باید رنگی و خوانا باشد. عکس باید رنگی، خوانا و کادر دور مدرک در عکس معلوم باشد. اگر کارت شناسایی شما پس زمینه سفید دارد باید عکس گرفته شده روی بک گراند متضاد با آن یعنی مشکی باشد. فرمت عکس های آپلود شده باید در قالب jpg، jpeg یا png و با حداکثر حجم ۵ مگابایت ارائه شود.
آموزش تصویری وریفای بایننس
درمرحله بعدی باید عکس سلفی از خودتان برای بایننس ارسال کنید، این تصویر را می توانید از داخل گالری یا در همان لحظه با دوربین موبایل ارسال کنید. نکاتی که هنگام گرفتن سفلی باید رعایت شود به صورت زیر است:
عکس ارسالی باید مشابه عکس لاتاری؛ و ژست خاصی در آن گرفته نشده باشد. استفاده از کلاه و عینک و فیلترهای خاص ممنوع است. با رعایت این نکات وآپلود عکس خواسته شده گزینه Continue پر رنگ میشود و می توانید گزینه را لمس کنید و به مرحله بعد بروید.
نحوه احراز هویت بیسیک بایننسدر این اینجا باید یک فیلم به صورت لایو از انجام حرکات خود ارسال کنید. در پایین کادر دوربین به صورت انمیشین و در بالای آن به صورت متن انگلیسی حرکات خواسته شده را توضیح داده است؛به عنوان مثال سر خود را به سمت چپ و راست بپرخانید و یا بالا و پائین بیاورید یا لبخند بزنید معمولا یکی از این ۳ حالت را باید انجام بدین که به صورت دستور صوتی برای شما پخش میشود. لطفا با دقت انجام بدهید در غیر این صورت مراحل فلید failed میشود و باید از ابتدا شروع کنید، برای ادامه Continue را لمس کنید.
نحوه احراز هویت در بایننس با پاسپورت ایرانی

نحوه احراز هویت بیسیک در بایننسپس از آموزش وریفای بیسیک بایننس، در حالت Pending قرار می گیرد. به این معنا که اگر وارد صفحه کاربری خود شده و روی نماد آدمک کلیک نمایید، در گوشه سمت راست و بالای صفحه این عبارت نمایش داده میشود. اگر این گزینه لمس کنید وارد صفحه دیگری میشوید، در اینجا مطالبی تحت این عنوان که اکانت شما Verify شده ولی هنوز تایید نشده است، برایتان نمایش داده می شود.
نحوه احراز هویت صرافی بایننسبعد از گذشت کمتر از ۱۵دقیقه ایمیلی برای شما می آید با عنوان Binance Verification Successful‏‏ به این معنا که احرازهویت شما در بایننس تایید شده است.
نحوه احراز هویت در صرافی بایننساگر هم به هر دلیلی تایید نشوید نگران نباشید مراحل را مجدد با مشورت کارشناسان ما پیش بروید. تصویر زیر نشان دهنده تایید نشدن حساب شما هست.
نحوه احراز هویت basic در بایننس

آموزش کامل احراز هویت در بایننس

تمام توضیحات داده شده برای آموزش وریفای اکانت بایننس شبیه به این بخش میباشد. شما میتوانید از دو طریق وارد صرافی شوید، یک برنامه Binance و دو از طریق سایت وارد شوید و مراحل را گام به گام انجام دهید.
در ابتدا بهتر است با ای ثابت کشوری که می خواهید به وسیله آن احراز هویت نمایید را فعال کنید. پس از ساخت اکانت برای بایننس وارد سایت شوید؛ Binance.com و انجام مراحل اولیه مانند فعال سازی گوگل اتنتیکیتور در بایننس و نکنه بسیار مهم ذخیر کد پشتیبانی سطح اکانت شما در حالت یک قرار دارد به این منظور که فرد هویت اولیه خود را تایید کرده اما کامل نیست، و برای دسترسی به تمامی امکانات پیشرفته نیاز به تکمیل مدارک خود دارد. در غیر این صورت فعالیت های شخص محدود می شود. بعد از انجام مراحل روی قسمت [User Center] – [Identification] پنجمین آیکون بالا سمت راست کلیک کنید.
نحوه ی احراز هویت در بایننسدر گام بعدی می توانید با زدن بر روی کادر زرد رنگ که کلمه get verified نوشته شده است، به چگونگی احراز هویت در بایننس بپردازید.
نحوه احراز هویت در بایننساز بخش بالا کشور پشنهادی تیم ارز وب را انتخاب کنید، و سپس گزینه Start Now را بزنید.
نحوه ی احراز هویت بایننسدراینجا باید کشور انتخاب شده در مرحله اول را پیدا کنید. لطفا توجه داشته باشید که کشور انتخاب شده در فهرست تحریم صرافی نباشد. توصیه میشود کشور پیشنهاد شده مشاوران تیم ما را انتخاب کنید. زیرا با توجه به زمان احراز هویت بایننس برای ایرانیان کشور های پیشنهاد شده متفاوت است.
اموزش احراز هویت بیسیک بایننسدر این مرحله فهرستی از الزامات برای تایید کشور را به شما نشان میدهد؛ سپس با انتخاب کشور و کلیک Continue وارد صفحه بعدی شوید.
اموزش احراز هویت بایننس با پاسپورتدر اینجا باید اطلاعاتی که بر روی کارت شناسایی ثبت شده است را بسیار دقیق و بدون هیچ گونه تغییری در فیلدهای مخصوص خود وارد نمایید.
۱: انتخاب Nationality
۲: نام First Name
۳: نام خانوادگی Last Name
۴:تاریخ تولد به میلادی Date of Birth 
۵: Middle Name به معنای اسم وسط است، و اهمیتی در مراحل ثبت نام بایننس ندارد. لازم به ذکر است که اطلاعات به صورت کامل و دقیق وارد شوند.
۶:انتخاب گزینه Continue
آموزش احراز هویت بیسیک در بایننسدر این مرحله کشور انتخاب شده در مراحل قبل را پیدا کنید. در پایین صفحه  سه گزینه با عنوان CARD ID، پاسپورت و گواهینامه رانندگی وجود دارد بسته به انتخاب کشور یکی را انتخاب کنید. سپس گزینه Continue را کلیک کنید.
نحوه ی احراز هویت بایننسنوبت به ثبت مدرک شناسایی میشود، و باید فایلی از رو و پشت مدرک برای سایت آپلود کنید.
توضیحات مورد نیاز برای ارسال تصاویر از این قبیل است، که مدرک باید واقعی باشد و تیم ما دقیقا مطابق این استاندارد مدرک شما را ایجاد میکند. سایز تصویر باید  استاندارد و دستکاری یا روتوش نشده باشد، و تصویر ارسالی باید رنگی و خوانا باشد. عکس باید رنگی، خوانا و کادر دور مدرک در عکس معلوم باشد. اگر کارت شناسایی شما پس زمینه سفید دارد باید عکس گرفته شده روی بک گراند متضاد با آن یعنی مشکی باشد. فرمت عکس های آپلود شده باید در قالب jpg، jpeg یا png و با حداکثر حجم ۵ مگابایت ارائه شود.
نحوه ثبت نام و احراز هویت در بایننس
مرحله بعد مربوط به ارسال عکس به صورت آنلاین است. برای ارسال، کافیست نکاتی که در هنگام گرفتن عکس پرسنلی برای روی کارت انجام داده اید را رعایت و تصویر را برای صرافی آپلود کنید، در صورتی که سیستم شما فاقد وب کم یا دوربین است، می‌توانید موس خود را به کد QR در پایین سمت راست ببرید تا به جای آن ادامه مراحل را در اپیکیشن تکمیل کنید.
نحوه وریفای حساب بایننسدر مرحله بعد باید ویدیویی به صورت لایو از خود برای صرافی آپلود کنید و در آن حرکت های خواسته شده را انجام بدهید. عنوان مثال سر خود را به سمت چپ و راست بپرخانید و یا بالا و پائین بیاورید یا لبخند بزنید معمولا یکی از این ۳ حالت را باید انجام بدین که به صورت دستور صوتی برای شما پخش میشود. لطفا با دقت انجام بدهید؛ در غیر این صورت صرافی تایید نمیکند و باید از ابتدا مراحل را شروع کنید. برای ادامه Continue را انتخاب کنید.
نحوه احراز هویت در سایت بایننس نحوه وریفای بیسیک بایننساگر تمام این مراحل را درست انجام داده باشید، بر روی صفحه مانیتور، بارکدی ظاهر می شود و می توانید به وسیله گوشی خود، QR را اسکن کنید. در اینجا آموزش وریفای حساب بایننس به پایان میرسد و باید منتظر تایید از طرف صرافی باشیم.
نحوه وریفای در بایننسپس از تاییدیه ایمیل میتوانید وارد پنل کاربری شوید و وضعیت حساب کاربری خود را ببینید. اگر مایل به Verified Plus حساب هستید با ما همراه باشید.
نحوه وریفای پلاس بایننستاییدیه صرافی پس نیم ساعت به صورت ایمیل برایتان می آید. ایمیلی با این عنوان Binance Verification Successful به معنای احراز هویت شما تایید شده است.
نحوه وریفای اکانت بایننساگر به هر دلیلی ایمیل تایید برایتان ارسال نشد نگران نباشید مراحل را با مشورت کارشناسان تیم ارز وب مجدد انجام دهید. تصویر زیر نشان دهنده تایید نشدن حساب شما هست.آموزش کامل احراز هویت در بایننسخلاصه
بهترین روش برای اینکه شما در حوزه کریپتو فعالیت کنید یقینا کار کردن در صرافی های درجه یک بین المللی است که binance exchange با فالصه زیاد نسبت به رقبا بهترین است ولی برای ما ایرانی ها شرایط کمی سخت هست و باید با یک هویت غیر ایرانی در این اکسچنج ها کار کنیم. برای همین ما مجبور به دور زدن شرایط تحریم هستیم. تیم ما با توجه به شرایط روز و قوانین این صرافی اقدام به وریفای حساب شما میکند در این مقاله تمامی مراحل را با جزئیات کامل توضیح دادیم. برای احراز هویت بایننس روی بخش آبی رنگ متن کلیک کنید تا از شرایط دقیق مطلع شوید. در ابتدا باید مدارک مورد نظر ایجاد سپس طبق آموزش این مقاله پیش بروید تا به صورت ۱۰۰ درصد تضمینی مادام العمر بتوانید در این اکسچنج ترید کنید و از تمامی بخش های آن با خیال راحت بهره ببرید.

سایر مقالات

آموزش صفر تا صد تریدینگ ویو

آموزش کامل سایت تریدینگ ویو انتخاب بستر مناسب برای تحلیل و بررسی نمودارها، یک تحلیل موفقیت آمیز را رقم می‌زند. موفقیت شما علاوه بر دقتی

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد.

اولین کسی باشید که برای “آموزش احراز هویت در بایننس” دیدگاه می‌گذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

میزان رضایت خود را در ارزیابی وارد کنید*